Soutěže: Ukončené soutěže

Sponzoři velké vánoční soutěže

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darecky
Do naší velké vánoční soutěže se zapojila řada sponzorů, kteří do ní věnovali krásné výhry. Zde můžete vidět jejich seznam a navštívit jejich internetové stránky. Naleznete mezi nimi mnohá česká nakladatelství, která nabízí mnoho krásných i užitečných knih, které vám mohou zkrátit dlouhé zimní večery i poučit. Dále jsou to e-shopy, na jejichž stránkách si můžete vybrat z rosáhlé nabídky šperků, kosmetických přípravků, hraček a dalších věcí, které udělají radost vám nebo vašim blízkým.


Sponzoři velké vánoční soutěže:Pompo je obchod plný nejlepších hraček a her za skvělé ceny. U nás naleznete hry a hračky tuzemských i zahraničních výrobců, novinky i klasické hry a hračky pro holky a kluky, a mnoho dalšího. Hry a hračky můžete vybírat z velmi širokého sortimentu známých výrobců MATTEL, HASBRO, LEGO, DINO, RAVENSBURGER, ZAPF, NIKKO, KLEIN, JOHN a mnoha dalších.
Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler - Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. Nakladatelství Fragment se zaměřuje na původní i převzaté tituly zejména z oblasti populárně naučné literatury, beletrie pro děti a mládež a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky a turistické průvodce. Nemalá část produkce nakladatelství je věnována také populárně naučné literatuře a beletrii pro dospělé čtenáře.
Nakladatelství Dokořán oslavilo sedm let od svého založení. Vydali jsme již přes 250 knižních titulů a náš původní záměr - vybudovat nové nakladatelství se zaměřením zejména na populárně naučnou a odbornou literaturu s výběrovými přesahy do kvalitní beletrie a poezie se nám snad podařilo naplnit. Nebylo by to možné nebýt přízně čtenářů, kterým tímto děkujeme za slova pochvaly i povzbuzení, ale i za kritické připomínky, které si bereme k srdci.

Firma Pleva sídlí v lázeňském městečku Potštejn v malebném podhůří Orlických hor. Zpracovává kvalitní včelí produkty do kosmetiky, potravinových doplňků a tím se snaží pomáhat lidem, kteří to potřebují. Některé jsou pro zdraví, krásu a některé jen pro potěšení. Specializuje se na zpracování léčivých včelích produktů (medu, propolisu, mateří kašičky, pylu, vosku a včelího medu do kosmetiky a potravinových doplňků. K výrobě používá výhradně český med. V současné době má nejširší sortiment výrobků se včelími produkty v České republice a je jediná, zpracovávající včelí jed.
NAKLADATELSTVÍ XYZ vydává původní českou literaturu, autorizované biografie, historické publikace i poutavé encyklopedie. Máme ambici být nakladatelstvím se širokým záběrem, chceme oslovit čtenáře různých zájmů a generací. Naše společnost patří dlouhodobě mezi nejvýznamnější české nakladatele. Knihy z produkce NAKLADATELSTVÍ XYZ se podle všech objektivních zdrojů dlouhodobě objevují mezi nejprodávanějšími tituly v ČR.
Internetový obchod Krásná Dáma.cz, kde si můžete pohodlně zakoupit kosmetiku Avon, Salus a Manufaktura.
Nakladatelství MOTTO vzniklo v roce 1990.  Až do současnosti vydalo okolo 500 titulů. Zaměřuje se převážně na českou i světovou beletrii (romány, detektivky, humoristickou prózu, ale i knihy pro děti a mládež), populární psychologii, rádce, kuchařky, cestopisy apod. Mezi jeho kmenové autory patří především Halina Pawlowská, Iva Hercíková, Ivanka Devátá, Barbara Nesvadbová, Miroslav Plzák ad. Ze zahraničních autorů zastupuje zejména tvorbu P. D. Jamesové, R. Rendellové, C. Dextera, M. Yorkeové, D. Crombie, L. Harrisové, A. Granger, C. Matthewsové, K. Gillerové, P. Brucknera, A. Nothombové ad.
Projekt Akce-Novinky.cz si klade za cíl informovat široké čtenářské publikum o knižních novinkách na českém trhu. Rádi bychom se zaměřili především na beletrii a populárně naučnou literaturu pro dospělé i děti a mládež. Najdete tu jak tituly z per českých autorů, tak překladovou literaturu. Dále by tento web měl sloužit jako oborový kalendář akcí, samozřejmě opět se zaměřením na knihy. Rádi bychom vás informovali o různých akcích souvisejících s knihami, jejich autory a literaturou. Mezi pozvánkami budou k nalezení např. besedy s autory, výstavy a knižní veletrhy, křty českých novinek. Rádi bychom vás informovali také o literárních soutěžích.
E-shop www.Silver.Ag má na skladě více než 114.000 ks stříbrných šperků. Vzhledem k tomuto objednávky odesíláme do 24 hodin. Ke každé objednávce přibalujeme dárky: slevový kupón, krabičku na šperky, měřič velikosti prstů, při objednávkách nad 600 Kč i podložku pod myš a nad 2000 Kč tričko Silver.Ag. Přijďte si vybrat šperk do e-shopu s největším sortimentem stříbrných šperků v Evropě (v České republice a na Slovensku už více než 26000 spokojených zákazníků).
Nakladatelství Maxdorf vydává ročně přes 50 knižních titulů, z toho tvoří většinu pub- likace v edici Jessenius určené lékařům. Samostatnou řadou je Farmakoterapie pro praxi, oblíbené příručky shrnující důležité údaje o jednotlivých nemocech s důrazem na podrobné rady pro terapii. Stálicemi knižního trhu jsou lékařské výkladové slov- níky (Praktický slovník medicíny, Velký lé- kařský slovník a Kapesní slovník medicíny), velkou oblibu mezi laiky i odbornou veřej- ností získal Slovník nespisovné češtiny.
Naše nakladatelství vzniklo v roce 2001 a jako první knihu jsme vydali knižní předlohu oblíbeného TV seriálu Sex ve městě. Orientujeme se spíše na překladovou literaturu. Vydáváme knížky z různých oblastí, především beletrii, detektivky, knížky pro radost a pohlazení na duši, esoteriku, knížky o koních, nápady a rady na ruční práce,... Občas ale sáhneme i po českém autorovi. V současné době máme "na kontě" knížky těchto: Jenny Nowak, Sarah Biderman, Ivana Tischlerová, Milan Vranka a Albert Salický.
Prodej luxusní značkové módy. Nabízíme zboží, které není běžně dostupné a navíc ve všech velikostech. Najdete u nás spodní prádlo, oblečení a kosmetiku od Victoria's secret, La Senza a mnoho dalších.
Nakladatelství JOTA působí na knižním trhu již 19 let a vydalo více než 800 titulů v několika edičních řadách. Po třech letech existence nakladatelství rozšířilo podstatně spektrum vydávaných titulů tematicky i jazykově. Vydáváním děl překládaných z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny i španělštiny se postupně zařadilo mezi jedno z největších nakladatelství v České republice, které vydává ročně na 80 titulů. Knihy vydává v sedmi edičních řadách – Beletrie, Sherlock Holmes, Javořice, Cestopisy, Populárně naučná literatura, Military a literatura faktu a Turistické průvodce z řady Rough Guides.
VÁNOCE se opět blíží a my jsme pro Vás  připravili co nejširší nabídku plyšových kamarádů pro všechny věkové kategorie. Náš e-shop čítá přes 700 položek, plyšovými medvídky počínaje a plyšovými mikrobi konče. Přejeme Vám klidný výběr vánočních dárečků.
Knihy s logem GRADA vycházejí v České republice již od roku 1991. GRADA si za dobu své existence vybudovala pozici největšího tuzemského nakladatelství odborné literatury co do objemu tržeb, počtu vydávaných nových titulů i šíří oborů své působnosti a to jak v České tak i ve Slovenské republice. K dnešnímu dni GRADA vydala téměř 5.500 titulů v celkovém nákladu skoro patnáct milionů knih. Nabídka společnosti GRADA pokrývá široké spektrum odborné literatury z nejrůznějších oblastí lidské činnosti. Ročně produkuje více než 380 novinek ve více než 29 oborech asi v 90 edičních řadách.
Nakladatelství původní encyklopedické literatury připravilo od svého založení na přelomu roku 1992/93 téměř dvě stě původních titulů, z nichž mnohé se dočkaly opakovaných vydání. Nakladatelství LIBRI se zaměřuje na špičkové odborníky a publicisty, přičemž se vždy snaží, aby texty byly přínosné pro zainteresované specialisty a zároveň napsané přístupně i pro širší laické publikum, tak jak to zobrazuje i nakladatelské logo (váhy). Také produkce není zaměřená jen na české země, ale přináší informace i o dalších státech a světovém kulturním dědictví. Specifičností je původní tvorba, kdy naprostá většina autorů píše česky a převážně přímo na objednávku LIBRI (včetně krajanů v USA či Velké Británii), další autoři jsou ze Slovenska, ale i jiných zemí, což platí především pro členy kolektivů podílejících se na edici Slovníky spisovatelů.

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení