Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Barbora Laňková – Miky a dobrodružství s autíčkem

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Miky a dobrodružství s autíčkem z nakladatelství No Limits Art. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství No Limits Art

NoLimitsArt

Cena v soutěži:  

1x kniha Miky a dobrodružství s autíčkem 

MikyAdobrodruzstviSautickem

 

 

Když jednoho dne našel Miky mluvící autíčko, věděl, že spolu zažijí něco neobvyklého, ale ani ve snu ho nenapadlo, že to bude tak napínavé.

Jenomže ve chvíli, kdy Mikyho tatínek zmizí neznámo kam, nemá náš hrdina na vybranou. Společně s autíčkem se vydá na dobrodružnou cestu, během které procestují celý svět a nejednou jim půjde doslova o život. Díky pevnému přátelství se však jako zázrakem dostanou ze všech nesnází a nakonec se jim po mnoha útrapách podaří na druhém konci zeměkoule tatínka najít.

Miky a dobrodružství s autíčkem je kniha teprve devítileté autorky, plná napětí a humoru, díky kterým si získá všechny čtenáře, kteří mají rádi dobrodružné příběhy.
Kniha je doprovázena hravými ilustracemi Markéty Vydrové.

 


Soutěžní otázky:

1. Kdo ilustroval knihu, o kterou soutěžíme? 

2. Kdo je autorem knihy Dynamické reklamy, kterou plánuje nakladatelství No Limits Art vydat v letošním roce?

3. Kdo napsal knihu Miky a dobrodružství s autíčkem


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství No Limits Art.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 29. listopadu 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Renata Kašpárková, Barbora Klejchová, Hana Krištofová, Ivana Leciánová a Marie Sobotková. Gratulujeme.
Komentáře   

 
Renata Kašpárková
0 Odp.: Soutěž o knihu Miky a dobrodružství s autíčkemRenata Kašpárková 2018-01-19 19:26
Dobrý den,
dnes mi kniha byla v pořádku doručena. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
italka
0 Odp.: Soutěž o knihu Miky a dobrodružství s autíčkemitalka 2018-01-22 06:14
Děkuji moc za knihu,která dorazila v pořádku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • CJO 2020 - užší nominace pro 33. ročník Ceny Jiřího Ortena

  Hiphopová detektivka Malej NY, psychotická novela vykreslující život na pomezí reality a bludů Svatá hlava a pozoruhodná báseň v próze Mount Anne

  Číst dál...  
 • Je rozhodnuto, Zlatá stuha 2020 zná své laureáty

  Letošní slavnostní předání výročních cen Zlatá stuha se sice vzhledem k nepříznivým okolnostem přesunulo na podzim, ale poroty všech částí vybraly ty nejlepší knihy už teď.

  Číst dál...  

Nové komentáře

Doporučujeme

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení