Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Jiří Kahoun – Bráška je taky ježek

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
Dárek

Ode dneška soutěžíme o knihu Bráška je taky ježek z nakladatelství Pikola. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Pikola
logo

 

Cena v soutěži: 

1x kniha
Bráška je taky ježek

Bráška je taky ježek

Ježek Čumbrnka a jeho bráška Bodlínek jsou nezbedové. Den je jim dlouhý, ač by měli spát jak dudci, a noc zase příliš krátká na to, aby stihli všechna úžasná dobrodružství, která na ně čekají. Jak žije jedna neobyčejná ježčí rodinka se děti dozvědí v příbězích oblíbeného vypravěče Jiřího Kahouna.


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenují dva ježci, o kterých pojednává kniha, o kterou soutěžíme?

2. Kdo je autorem knihy Ztracený princ Margarín?

3. Komu nejvíce učarovala víla z knihy Polní žínka Evelínka?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Pikola.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 7. listopadu 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Pavlína Kučerová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Hojaro
0 Á, už je tady opět listopadHojaro 2017-10-17 14:48
Dobrý den.
Někdo se nemůže dočkat Vánoc, soutěž zase začíná v listopadu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Á, už je tady opět listopadMarta Šimečková 2017-10-17 21:15
A jéje, tuto soutěž jsem zadávala já. Že by šotek v počítači? :) Děkuji za upozornění, už jsem to opravila.
Chybné datum vytvoření soutěže by nemělo mít vliv na samotnou soutěž, ta začíná vždy dnem, kdy je zveřejněna na stránkách. Takže můžete v klidu soutěžit. Kdybyste ale zase objevil/a chybu v zadání soutěže, budu ráda za info, ráda opravím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Reportáž rozverná o tom, kterak bylo v Havlíčkově Brodu

  V sobotu jsem měla možnost účastnit se již 29. ročníku Podzimního knižního veletrhu, který se konal v Havlíčkově Brodu. Jde o akci, na našem území vůbec nejstarší svého druhu, na kterou se sjíždí milovníci knih z širokého okolí a na kterou se také těší vystavovatelé z řad předních českých nakladatelství i menších vydavatelů.

  Číst dál...  
 • Pozvánka na 29. podzimní knižní veletrh

  Již velmi brzy se v Havlíčkově Brodě bude konat 29. Podzimní knižní veletrh - 11. a 12. října v Kulturním domě Ostrov. Vystavovatelé se stále hlásí. K dnešnímu dni je přihlášených celkem 170 vystavovatelů a zbývá jedno poslední volné tržní místo. Stále přibývá i autorů, kteří vystoupí v doprovodném programu veletrhu. K dnešnímu dni jich je 71, ale několik zajímavých jmen má účast ještě potvrdit.

  Číst dál...  

Nové komentáře

Doporučujeme

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení