Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Jiří Kahoun – Bráška je taky ježek

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
Dárek

Ode dneška soutěžíme o knihu Bráška je taky ježek z nakladatelství Pikola. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Pikola
logo

 

Cena v soutěži: 

1x kniha
Bráška je taky ježek

Bráška je taky ježek

Ježek Čumbrnka a jeho bráška Bodlínek jsou nezbedové. Den je jim dlouhý, ač by měli spát jak dudci, a noc zase příliš krátká na to, aby stihli všechna úžasná dobrodružství, která na ně čekají. Jak žije jedna neobyčejná ježčí rodinka se děti dozvědí v příbězích oblíbeného vypravěče Jiřího Kahouna.


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenují dva ježci, o kterých pojednává kniha, o kterou soutěžíme?

2. Kdo je autorem knihy Ztracený princ Margarín?

3. Komu nejvíce učarovala víla z knihy Polní žínka Evelínka?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Pikola.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 7. listopadu 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Pavlína Kučerová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Hojaro
0 Á, už je tady opět listopadHojaro 2017-10-17 14:48
Dobrý den.
Někdo se nemůže dočkat Vánoc, soutěž zase začíná v listopadu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Á, už je tady opět listopadMarta Šimečková 2017-10-17 21:15
A jéje, tuto soutěž jsem zadávala já. Že by šotek v počítači? :) Děkuji za upozornění, už jsem to opravila.
Chybné datum vytvoření soutěže by nemělo mít vliv na samotnou soutěž, ta začíná vždy dnem, kdy je zveřejněna na stránkách. Takže můžete v klidu soutěžit. Kdybyste ale zase objevil/a chybu v zadání soutěže, budu ráda za info, ráda opravím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Paseka naživo. Nakladatelství poprvé zpřístupní veřejnosti slavný pražský dům od Jana Kotěry

  Cyklus autorských čtení v Nakladatelství Paseka spojí literaturu s architekturou. Zájemci budou moct poprvé navštívit slavný Laichterův dům, který na začátku 20. století navrhl Jan Kotěra, a halu s dekorativními vzory od Jana Preislera. První čtení v rámci cyklu Paseka naživo proběhne 23. srpna, debutující Anna Cima představí román Probudím se na Šibuji.

  Číst dál...  
 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení