Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Radka Folprechtová – Náš svět:Zvířata, Země a Hračky

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o sadu 3 knih Náš svět: Zvířata, Země a Hračky z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, knihy budou vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Albatros

logo

Cena v soutěži:  

1x kniha Náš svět: Zvířata 

NasSvetZvirata

 

1x kniha Náš svět: Země 

 

NasSvetZeme

 

1x kniha Náš svět: Hračky 

 

NasSvetHracky

 

 

Kreslete si svůj svět! 

Milé děti, tohle nejsou omalovánky, nebojte se barev a přetahování, vymýšlejte příběhy, dotvořte si svůj svět po svém. Nechybí rybě řeka a ptákům oblaka? A když dokreslíte kočce pruhy, stane se z ní tygr? Knížka je tak malá, aby se vešla do dětských ruček, aby s vámi mohla cestovat v kočárku nebo vám zkrátit čekání na vlak. Užijte si ji spolu, pojďte kreslit…

 
Soutěžní otázky:

1. Kdo je autorem sady leporel Náš svět

2. Pro děti od kolika let je kniha vhodná?

3. Kdy vyšla kniha v nakladatelství Albatros? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Albatros.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 6. listopadu 2017.

Soutěž byla ukončena. Balíček leporel vyhrává Markéta Němčanská. Gratulujeme.
Komentáře   

 
MaR
0 Odp.: Soutěž o sadu 3 knih Náš svět: Zvířata, Země a HračkyMaR 2017-10-26 20:05
Prosím o upřesnění odpovědi na 3 otázku. Která z těch tří? Každá má jiné datum vydání :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o sadu 3 knih Náš svět: Zvířata, Země a HračkyMarta Šimečková 2017-10-26 21:28
Stačí uvést datum vydání jednoho ze tří leporel, o která soutěžíme.
Děkuji za dotaz, otázka byla zadána nepřesně :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Markéta Němčanská
0 PoděkováníMarkéta Němčanská 2017-11-26 16:20
Děkuji mnohokrát za tři zaslané knížečky. Přišly v pořádku
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • 100 let, 100 knih

  Oslavy stého výročí republiky jsou za námi. Alespoň v Brně, kde se ve dnech 26. května – 17. června 2018 konal festival Re:publika. Brněnské výstaviště v těchto dnech ožilo nebývalým množstvím akcí, kromě klasických výstav prezentujících různé obory si tu mohli návštěvníci zajít na koncert, taneční party, přednášku nebo autorské čtení. A právě na literární sekci se podíváme blíže.

  Číst dál...  
 • Beseda s Alenou Mornštajnovou v malebném Českém Krumlově

  29. května 2018 se konala beseda a autorské čtení české spisovatelky Aleny Mornštajnové. Příjemný večer si její čtenáři užili v prostorách kavárny Egon Schiele Art Centrum, kde se sešli nad kávou i vínem.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení