Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: J. K. Rowlingová – Harry Potter a Kámen mudrců

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Harry Potter a Kámen mudrců z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Albatros

logo

Cena v soutěži:  

1x kniha Harry Potter a Kámen mudrců

Harry Potter a Kámen mudrc

 

 

Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zemřelých rodičů, získá pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a kvůli Kameni mudrců podstoupí smrtelný souboj se zloduchem Voldemortem...


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje ocenění, které dostala J.K.Rowlingová od královny Alžběty II? 

2. Jak se jmenuje pečeť, kterou dostalo nakladatelství Albatros v roce 2016?

3. Kolik let měl Harry Potter, když se dozvěděl, že je čaroděj? 


Odpovědi na otázky naleznete v anotaci knihy a na stránkách nakladatelství Albatros.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 16. července 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Markéta Juříková. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Markéta J.
0 KnihaMarkéta J. 2017-08-08 12:54
Dobrý den,
Knížka mi ještě nepřišla. Prosím o informaci, kdy ji čekat. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: KnihaMarta Šimečková 2017-08-08 18:38
Dobrý den, společnost Albatros Media výhry už rozesílala, takže asi jde o pochybení ze strany pošty. Napište mi prosím na e-mail marta.simeckova (zavináč)vaseli teratura.cz svou adresu. Zjistím, kde se kniha zdržela.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Markéta J.
0 Odp.: KnihaMarkéta J. 2017-08-19 14:44
Dobrý den, kniha již přišla. Děkuji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení