Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Honza Vojtko – Morana Mařena

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
Dárek

Ode dneška soutěžíme o pět výtisků knihy Morana Mařena z nakladatelství LIKA KLUB. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství LIKA KLUB

Cena v soutěži:  

5x kniha Morana Mařena

Morana Mařena

 

Strašidelný až hororový příběh party čtyř dětí, skoro už puberťáků, kteří v sobě objeví schopnosti komunikovat v různých formách a variacích se světem, který není zrovna pro smrtelníka běžný. Strhující horor pro mladší ... náctileté s ryze českými, až folklorními bytostmi a partou, která přivoláváním sněhu na prázdniny přivede smrtelné nebezpečí do jinak běžné vesnice v Čechách. Že nově nabyté schopnosti nemusí být vždycky darem pocítí všichni, kdo se nepředloženě pustili do čarování...


Soutěžní otázky:

1. Kolik členů má parta puberťáků z knihy, o kterou soutěžíme?  

2. Jak se jmenuje cyklus dokumentárních filmů, na které se zaměřuje nakladatelství No limits art? 

3. Ve kterém městě sídlí nakladatelství No limits art? 


Odpovědi na otázky naleznete v anotaci knihy a na stránkách nakladatelství No Limits Art.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 9. července 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Libuše Havlová, Pavlína Machačová, Hana Musilová, Eva Slaninová a Romana Vostrčilová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Libuše Havlová
0 Morana MařenaLibuše Havlová 2017-08-09 11:47
Dobrý den, potvrzuji, že jsem dnes obdržela v pořádku výhru - knihu Morana Mařena. Velice děkuji, mám prima dárek pro vnučku, která z ní určitě bude mít velikou radost. Přeji hezký den, Havlová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Romana Vostrčilová
0 Odp.: Soutěž o knihu Morana MařenaRomana Vostrčilová 2017-08-14 11:58
Dobrý den, také potvrzuji, že již mám knihu doma. Díky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavlína Machačová
0 KnihaPavlína Machačová 2017-08-15 21:34
Dobrý den, knihu Morana Mařena jsem v pořádku dostala.děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení