Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Jane. L. Rosenová – Malé černé a devět žen

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Malé černé a devět žen z nakladatelství Metafora. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Metafora

logo

 Cena v soutěži:  

3x kniha Malé černé a devět žen 

Malé černé a devět žen

 

 

Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozchodu zasnoubil s jinou. Felicia dvacet let vskrytu miluje svého šéfa, jenž před časem ovdověl a neví si se svou samotou rady.

Těmto a dalším ženám – například mladé modelce, která čerstvě přijela z farmářské Georgie, hollywoodské divě, která se snaží prosadit na Broadwayi, nebo třeba veleúspěšné absolventce prestižní vysoké, která nemůže najít práci, a tak si na sociálních sítích vytváří báječný život podle svých představ – se jako mávnutím kouzelného proutku začne proměňovat život díky jedněm šatům sezóny, dokonalým malým černým, kterých se každý touží dotknout…


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje obchod, ve kterém pracuje Natalie? 

2. Kdo nebo co se v knize, o kterou soutěžíme, skrývá pod pojmem "malé černé"? 

3. Jak se jmenuje v originále román pro mladé, který autorka knihy, o kterou soutěžíme, napsala v roce 2013? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Metafora.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 26. května 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají František Benedikt, Olga Fabiánová a Hana Kozojedová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Blanka Doubková
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženBlanka Doubková 2017-05-26 18:47
Bohužel nejde odeslat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženMarta Šimečková 2017-05-26 21:11
Dobrý večer, zkuste formulář odeslat ještě jednou. Pokud to nepůjde, odešlete odpovědi na mail marta.simeckova (zavináč)vaseli teratura.cz, budou zařazeny do slosování. Sem prosím odpovědi nepište, děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
František Benedikt
0 Doručení výhry.František Benedikt 2017-06-07 22:25
Dobrý den, dle Vašeho požadavku potvrzuji, že výhru mi dnes pošta v pořádku doručila. Děkuji, f.b.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
olly
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženolly 2017-06-11 15:06
Dobrý den, knížka přišla v pořádku, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení