Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Karel Poláček – Bylo nás pět

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o dvě audioknihy Bylo nás pět, které do soutěže věnovalo vydavatelství OneHotBook prostřednictvím portálu Audiolibrix.cz. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, audiokniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnoval:

portál Audiolibrix

Audiolibrix


 

Cena v soutěži:  

2x audiokniha Bylo nás pět

Bylo nás pět

 

My hoši, co spolu chodíme, prožíváme všelijaká dobrodružství...

 

Oblíbené příhody Petra Bajzy i jeho kamarádů Čeňka Jirsáka, Tondy Bejvala, Edy Kemlinka a Pepka Zilvara ve zbrusu novém, vpravdě rošťáckém podání Jana Zadražila!

 

Syn majitele koloniálu se smíšeným zbožím na prvorepublikovém maloměstě vypráví o tom, co zažívá se svými čtyřmi kamarády. Mezitím dělá naschvály služce Kristýně (zvané Rampepurda, neboť pochází se vsi Rampuše), dobírá si boubelatého Otakárka Soumara z bohaté, obchodnické rodiny, tropí si legraci ze staromilce pana Fajsta a pokukuje po cukrářovic dceři Evě, za což se mu ostatní kluci smějí. Významnou událostí v Petrově životě je příjezd cirkusu, neboť se musí začít chovat slušně, aby se směl podívat na představení. Pak ale onemocní spálou a během horečnatého blouznění se mu zdá o velkolepé výpravě do Indie.Soutěžní otázky:

1. Kdo je autorem knihy Bylo nás pět? 

2. Kdo čte audioknihu, o kterou soutěžíme? 

3. Jak se jmenuje hlavní hrdina příběhu Bylo nás pět? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách vydavatelství OneHotBook.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 27. března 2017.

Soutěž byla ukončena. Audiokniha vyhrávají Jiří Chemišinec a Filip Landkamr. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Jiří Chemišinec
0 přijetí výhryJiří Chemišinec 2017-04-12 18:33
Vážení, obdržel jsem v pořádku výhru a už jsem se rád zaposlouchal... Děkuji Jiří Chemišinec.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Filip Landkamr
0 Odp.: Soutěž o audioknihu Bylo nás pětFilip Landkamr 2017-04-12 20:28
Jakožto druhý výherce také potvrzuji přijetí výhry, všechno v pořádku, děkuji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení