Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Robert Bryndza – Noční lov

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Noční lov z nakladatelství Cosmopolis. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Cosmopolis

Cosmopolis

 

Cena v soutěži:  

3x kniha Noční lov

Noční lov

 

Detektiv šéf inspektor Erika Fosterová a její tým čelí další nebezpečné výzvě! Thriller, který vám nedá spát! Další kniha od autora Dívky v ledu. 


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje celým jménem šéf inspektorka z knihy, o kterou soutěžíme?  

2. Ve kterém měsíci vyšla kniha, o kterou soutěžíme? 

3. Kolik stran má kniha, o kterou soutěžíme? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Cosmopolis.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 25. března 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Hana Běláková, Kateřina Krupová a Jiří Volf. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Kateřina Krupová
0 PoděkováníKateřina Krupová 2017-04-03 10:39
Dobrý den, kniha v pátek v pořádku dorazila. Moc děkuji za krásnou výhru a těším se až si uvařím kafíčko a pustím se do čtení :).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiří Volf
0 DěkujiJiří Volf 2017-04-04 18:25
Dobrý den, děkuji za knihu, došla v pořádku :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Hana
0 Odp.: Soutěž o knihu Noční lovHana 2017-04-16 10:45
Dobrý den, knihu mám doma. Děkuji. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení