Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Christophe Arleston – Modrá Crew

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Modrá Crew z nakladatelství Crew. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 

 


Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Crew

logoCena v soutěži:  

1x kniha Modrá Crew


Modrá Crew

 

1. New York

Mravena Draapulová letí do New Yorku – a skutečně tam i přistane. Jenže přistane v trochu jiném New Yorku. V New Yorku, kde funguje magie a nefunguje elektřina, žijí obludy, draci a podivné bytosti závislé na čaji… a ona podědila po mrtvé tetičce uměleckou agenturu.

Jo a občas ji taky posednou mrtví lidé.

2. Císařská Paříž

Ani v Paříži nenajde Mravena klid. Nedávno došlo, při podivné havárii dostavníku, k tajemnému úmrtí syna Napoleona VII. A Mravena, do které se vtělil duch následníka trůnu, se znovu ocitá uprostřed událostí, které mohou otřást nejen Eiffelovkou ale i celou monarchií.

Soutěžní otázky:

1. Ve kterém měsíci vyšla kniha, o kterou soutěžíme?

2. Kolik stran má kniha, o kterou soutěžíme? 

3. Do jakého města letí Mravena Draapulová? 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Crew.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 27. listopadu 2016.

Soutěž byla ukončena. Komiks vyhrává Jarmila Turčinová. Gratulujeme!


Komentáře   

 
Jarmila Turčinová
0 kniha Modrá CrewJarmila Turčinová 2017-02-08 21:58
Dobrý večer, do dnešního dne mi výhra nepřišla.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarmila Turčinová
0 Nedoručená výhraJarmila Turčinová 2017-02-24 16:16
Dobrý den, kam si mám o výhru napsat.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Nedoručená výhraMarta Šimečková 2017-02-26 19:58
Dobrý večer, omlouvám se, že Vám odpovídám až dnes, Vašeho předchozího dotazu jsem si nevšimla.
Napište mi prosím na mail marta.simeckova (zavináč)vaseli teratura.cz, ověřím, kde se výhra zdržela. Uveďte prosím i svou adresu, děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • 100 let, 100 knih

  Oslavy stého výročí republiky jsou za námi. Alespoň v Brně, kde se ve dnech 26. května – 17. června 2018 konal festival Re:publika. Brněnské výstaviště v těchto dnech ožilo nebývalým množstvím akcí, kromě klasických výstav prezentujících různé obory si tu mohli návštěvníci zajít na koncert, taneční party, přednášku nebo autorské čtení. A právě na literární sekci se podíváme blíže.

  Číst dál...  
 • Beseda s Alenou Mornštajnovou v malebném Českém Krumlově

  29. května 2018 se konala beseda a autorské čtení české spisovatelky Aleny Mornštajnové. Příjemný večer si její čtenáři užili v prostorách kavárny Egon Schiele Art Centrum, kde se sešli nad kávou i vínem.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení