Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Oldřich Růžička – Poklad kulhavého Jacka - Piráti

1 1 1 1 1 (5 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Poklad kulhavého Jacka - Piráti z nakladatelství CPress. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství CPress

 

logo

 

 

Cena v soutěži:  

1x kniha Poklad kulhavého Jacka - Piráti

 

Poklad kulhavého Jacka - Piráti

 

Vydej se s námi za pokladem starého prohnaného piráta. Po cestě z tebe udělám pravého pirátského kapitána. Vysvětlím ti, co musíš vědět o své posádce, jak se musíš obléct a jaké si máš opatřit zbraně. Pak společně najdeme poklad a na konci knihy tě čeká veliké překvapení. Tak neváhej a vzhůru na palubu.

 

Soutěžní otázky:

 

1. Do jakého žánru se řadí kniha, o kterou soutěžíme?

 

2. Jak zní křestní jméno autora knihy, o kterou soutěžíme?

 

3. Jak zní jméno prohnaného piráta, za jehož pokladem se v knize vydáme?

 

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství CPress.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 21. července 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Jaroslav Lazar. Gratulujeme!

 

Poklad kulhavého Jacka - Piráti
Autor Oldřich Růžička
Nakladatelství CPress
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran -
ISBN/EAN 9788026410010
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
Nikola
0 Odp.: Soutěž o knihu Poklad kulhavého Jacka - PirátiNikola 2016-07-04 07:43
Dobrý den,
můžu se zeptat, zda se jedná o chybu? Narazila jsem na starší soutěže (např. o knihu Farma, Metro 2035,...) ale stránky nejdou načíst.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
admin
0 Odp.: Soutěž o knihu Poklad kulhavého Jacka - Pirátiadmin 2016-07-06 09:19
Dobry den, dekujeme za upozorneni. Skutecne se stala mensi chybka a nektere souteze byly predcasne zneverejnene. Ted uz by mely byt vsechny odkazy funkcni. Kazdy kdo by chtel zkusit stesti v techto soutezich ma jeste sanci i presto, ze termin mel uz vyprset. Konkretne se jedna a o nasledujici souteze

- Soutěž o knihu Hellboy 11: Ďáblova nevěsta a další příběhy
- Soutěž o knihu Západozemí - Cestovní průvodce po sedmi královstvích
- Soutěž o knihu Ve službách zla
- Soutěž o knihu Zajatci stříbrného slunce
- Soutěž o knihu Metro 2035
- Soutěž o knihu Farma
- Soutěž o knihu Kůzlátka
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Paseka naživo. Nakladatelství poprvé zpřístupní veřejnosti slavný pražský dům od Jana Kotěry

  Cyklus autorských čtení v Nakladatelství Paseka spojí literaturu s architekturou. Zájemci budou moct poprvé navštívit slavný Laichterův dům, který na začátku 20. století navrhl Jan Kotěra, a halu s dekorativními vzory od Jana Preislera. První čtení v rámci cyklu Paseka naživo proběhne 23. srpna, debutující Anna Cima představí román Probudím se na Šibuji.

  Číst dál...  
 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení