Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Sandra Fialová – Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích

1 1 1 1 1 (5 hlasů)

Ode dneška soutěžíme o knihu Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích z nakladatelství Fragment. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Fragment

 

logo

 

Cena v soutěži: 

1x kniha Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích

 

Ducháčkovic rodina

 

Duší svět ovládl zmatek. Začala se ztrácet mlha a všechno je vzhůru nohama. Na stopu této záhady se vydává i naše známá trojice Simon, Olívie a Bubi. Vypraví se za bratrancem Alfím, aby objevili tajemství kouzelných Mlhčarovníků, ale to je jen začátek jejich dobrodružství.

Jak to bylo s neznámou Strašidelnou radou? A patřil do ní i prapradědeček z Ducháčkovic rodiny? Co se stane, když Olívie objeví zmínku o mlhupírech, kteří sají mlhu a hrozně se cpou? A existují vůbec ještě? Kdo posílá Ducháčkovic triu mizící vzkazy plné varování? A co čeká naše dobrodruhy v Dávnokraji, oblasti s pořádně mrzutými, nevyzpytatelnými duchy? 

 

Soutěžní otázky: 

 

1. Do jakého žánru se řadí kniha, o kterou soutěžíme?

 

2. Ve kterém měsíci vyšla kniha, o kterou soutěžíme?

 

3. Jak se jmenuje kraj, do kterého se Ducháčkovic rodina vydá?

 

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Fragment.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 9. července 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Michaela Žáková. Gratulujeme!

 

Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázích
Autor Sandra Fialová
Ilustrace Václav Ráž
Nakladatelství Fragment
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran 174
ISBN/EAN 9788025327975
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
ko21
0 Odp.: Soutěž o knihu Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázíchko21 2016-07-09 00:53
:sad: není skladem :sad:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázíchMarta Šimečková 2016-07-09 11:27
Kniha by měla být k dostání i jinde na internetu, např. Martinus, Kosmas aj. Tam je možné najít i odpovědi na soutěžní otázky :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
ko21
0 Odp.: Soutěž o knihu Ducháčkovic rodina aneb Mlžani v nesnázíchko21 2016-07-09 19:28
:roll:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení