Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Steve Robinson – Stopy v krvi

1 1 1 1 1 (9 hlasů)

Ode dneška soutěžíme o knihu Stopy v krvi z nakladatelství Mystery Press. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 

 

 

Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Mystery Press

 

logo

 

Cena v soutěži: 

1x kniha Stopy v krvi

 

Stopy v krvi

 

Rok 1783. Po skončení americké války za nezávislost se koruně věrná rodina Fairbornových rozhodne vrátit zpět do Anglie. Po přistání u rodných břehů ale všichni její členové beze stopy zmizí.

Současnost. Jefferson Tayte je muž bez minulosti. Nemá policejní odznak ani licenci soukromého detektiva. Je to špičkový genealog, který se zarputilostí sobě vlastní pátrá v rodových liniích.

Právě on je pověřen, aby zjistil, co se s Fairbornovými před dvěma sty lety stalo. Tayte netuší, že bude kráčet po půdě nasáklé krví a že případ, kterého se ujal, může být jeho poslední…

Více o knize si můžete přečíst v recenzi Moniky Dvořákové.

 

Soutěžní otázky: 

 

1. Kolik stran má kniha, o kterou soutěžíme?

 

2. Do jaké zamě se rozhodne vrátit rodina Fairbornových? 

 

3. Jaké je povolání Jeffersona Tayte?

 

 

Odpovědi na otázky naleznete na stránkách internetového knihkupectví Mystery Press.

 

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázky; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 8. července 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Sylva Votíková. Gratulujeme!

 

Stopy v krvi
Autor Steve Robinson
Překlad Kateřina Niklová
Nakladatelství Mystery Press
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran 320
ISBN/EAN 978-80-88096-11-5
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Stopy v krviMarta Šimečková 2016-07-09 11:30
Dnes byli vyhlášeni výherci v několika soutěžích. Všem gratuluji! Snad se Vám budou knihy líbit. A třeba si je s sebou přibalíte i na dovolenou.

Stále se můžete zapojit do několika dalších soutěží, výherce vyhlásíme v průběhu tohoto měsíce.

A pro připomenutí: další soutěžní sezóna bude zahájena v září. Budeme se na Vás opět těšit :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Sylva Votíková
0 Super !Sylva Votíková 2016-07-09 13:29
Super ! Moc se na knihu těším !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Sylva Votíková
0 Dorazila !Sylva Votíková 2016-07-22 23:14
Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  
 • Román Hana Aleny Mornštajnové ovládl 7. ročník České knihy

  Poprvé v sedmileté historii České knihy obdržel obě její ceny jeden autor. Odborná i studentská porota se ve svých verdiktech výjimečně shodly a za nejlepší titul sedmého ročníku vyhlásily román Hana Aleny Mornštajnové. V příběhu odehrávajícím se v provinčním moravském městě se proplétají malé dějiny s těmi velkými a je v něm reflektována nejtragičtější etapa 20. století: holocaust.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení