Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Vlastimil Peška, Jaroslav Milfajt – Nové povídání o pejskovi a kočičce

1 1 1 1 1 (4 hlasů)

Ode dneška soutěžíme o knihu Nové povídání o pejskovi a kočičce  z nakladatelství Paseka. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.
Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Paseka

logo

 

Cena v soutěži:

1x kniha Nové povídání o pejskovi a kočičce

 


Pejsek a kočička si přáli, aby se na ně nezapomnělo. Aby s nimi i nová generace čtenářů zažila, jak jdou do kina, učí se tančit, chystají se slavit Vánoce a Velikonoce, jsou nemocní, sportují a závodí, věčně se hádají se sousedem zajícem. Zkrátka zažívají běžné příhody blízké všem dětem. Oslovili proto povolané tvůrce, kteří už třicet let hrají jejich dobrodružství před vyprodaným sálem brněnského Divadla Radost. V jejich poctě Čapkovu originálu se tak pejsek a kočička ocitají v současném světě a nacházejí nové kamarády. Nechybí ani nevtíravé poučení, jak se správně zachovat nebo jak uvažovat ekologicky. Nové povídání vás jistě přesvědčí, že oblíbení hrdinové nezestárli ani po bezmála devadesáti letech od svého vzniku.Soutěžní otázky:


1. Kdo napsal knihu, o kterou ode dneška soutěžíme?

2. Kdo je autorem ilustrací knihy Nové povídání o pejskovi a kočičce?

3. Která zvířátka jsou na vyobrazena na obálce knihy, o kterou ode dneška soutěžíme?Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Paseka.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 17. června 2016.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává 
Zdeňka Fridrichová. Gratulujeme!

 

Nové povídání o pejskovi a kočičce
Autor Vlastimil Peška, Jaroslav Milfajt
Nakladatelství Paseka
Místo vydání Praha
Rok vydání 2016
Vydání 1.
Počet stran 112
ISBN/EAN 978-80-7432-718-6
Ediční řada -

Do nakladatelstvíPorovnat ceny

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Nové povídání o pejskovi a kočičce Marta Šimečková 2016-06-18 11:30
Dnes byli vyhlášeni výherci v několika soutěžích. Všem gratuluji, snad se budou výhry líbit.
Do konce června se můžete zapojit ještě do několika nových soutěží o zajímavé knihy, komiksy a audioknihy. A pak si dáme letní prázdniny :) Nové soutěže plánujeme na září, máte se opět na co těšit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zdeňka
+1 Už dorazilaZdeňka 2016-06-23 11:25
Moc Vám děkuji, výhra mě i dcerku velmi potěšila. Právě jsem si knížku vyzvedla na poště a už se těší na večer až si ji přečteme.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení