Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Lucie Königová – (Ne)Gramotný rodič - Jak neselhat jako rodič

1 1 1 1 1 (2 hlasů)

Ode dneška soutěžíme o 3 audioknihy (Ne)Gramotný rodič z vydatelství Audiotéka. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, získáte jeden ze tří kódů ke stažení audioknihy.
Výhru do soutěže věnovalo vydavatelství:


Audiotéka

logoCena v soutěži:

3x audiokniha (Ne)Gramotný rodič

audiokniha

 


(Ne)Gramotný rodič - v audioknize najdete nejkoncentrovanější soubor rad, jak se stát spokojeným rodičem se spokojenými a šťastnými dětmi. Jednoduše - začněte u sebe! Jakmile se vám podaří najít harmonii ve vašem osobním i pracovním životě, budete spokojení a vyrovnaní, Vaše nastavení se promítne do vztahu s vašimi dětmi a jejich výchova se pro vás stane radostí!

Zaposlouchejte se do audioknihy a nechte se vést hlasem Ivany Milbachové a autorky knihy Lucie Königové, které vás seznámí s metodami a návody osobního růstu, se zkušenostmi z koučinkového křesla, a poradí Vám, jak dosáhnout harmonie ve vztahu mezi vámi a vašimi dětmi.

Čtou Lucie Königová a Ivana Milbachová.Soutěžní otázky:


1. Kolik kapitol má audiokniha (Ne)Gramotný rodič?

2. Jak zní podtitul audioknihy, o kterou ode dneška soutěžíme?

3. Kdo čte text audioknihy (Ne)Gramotný rodič?Odpovědi na otázky naleznete na stránkách vydavatelství Audiotéka.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 12. června 2016.

Soutěž byla ukončena. Audioknihu vyhrávají 
Jitka Bouchalová, Lenka Knapová a Vladislava Novická. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Jitka Bouchalová
0 Odp.: Soutěž o audioknihu (Ne)gramotný rodičJitka Bouchalová 2016-06-21 22:34
Dobrý den,
výhra dorazila. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Beseda s Alenou Mornštajnovou v malebném Českém Krumlově

  29. května 2018 se konala beseda a autorské čtení české spisovatelky Aleny Mornštajnové. Příjemný večer si její čtenáři užili v prostorách kavárny Egon Schiele Art Centrum, kde se sešli nad kávou i vínem.

  Číst dál...  
 • Crwecon – Komiksový festival 2018

  Ano, už po třinácté tu máme nejstarší český komiksový festival – Crwecon! Nový ročník se koná v sobotu 9. 6. – a abychom překonali smolnou třináctku, rozhodli jsme se akci udělat zase o něco větší a zajímavější!

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení