Soutěže: Ukončené soutěže

Vánoční speciál 9: Soutěž o balíček knih pro děti

1 1 1 1 1 (9 hlasů)
il

Zúčastněte se devátého dílu Vánočního speciálu, do něhož výhry věnovalo nakladatelství Albatros. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a pokud se na vás usměje štěstí při závěrečném losování, knižní balíček poputuje za vámi.
Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:


Albatros

logoCena v soutěži:

1x balíček knih pro děti


Harry Potter a Kámen mudrců
Mimoni
Příběhy dvanácti měsíců


Harry Potter a Kámen mudrců

kniha


Nové vydání příběhů čarodějnického učně Harryho, tentokrát bohatě vypravené ilustracemi Jima Kaye.

Až do svých jedenáctých narozenin si o sobě Harry myslel, že je jen obyčejný chlapec. Pak ale dostal soví poštou dopis, kterým byl zván ke studiu na prestižní soukromé Škole čar a kouzel v Bradavicích, a jeho život se rázem proměnil. Leccos se dozvídá o minulosti svých zemřelých rodičů, získá pár dobrých kamarádů, naučí se mistrovsky hrát famfrpál a kvůli Kameni mudrců podstoupí smrtelný souboj se zloduchem Voldemortem...
Mimoni

kniha

 


Postav si víc jak 25 modelů!
Snil jsi o tom, mít svou vlastní armádu věrných Mimoňů? Tak čapni tuto knihu a postav si je!
Kevin, Stuart, Bob a další roztomilí Mimoni čekají jen na tebe! Můžeš postavit víc jak 25 modelů! Nejen že tě bude bavit sestavovat modely, ale s nimi si pak ještě užiješ spoustu zábavy a legrace. Můžeš s nimi i zahrát nový příběh, který si vymyslíš.
Navíc v knize najdeš spoustu zábavného čtení a aktivity, jako jsou bludiště a doplňovačky.

Příběhy dvanácti měsíců

 

knihaObjevte zapomínaný svět našich předků a prožijte koloběh roku ve zvycích, písních a obyčejích.

Od ledna do prosince ubíhá rok za rokem, století za stoletím. Ale co tentokrát strávit rok s poutavým vyprávěním dvanácti měsíců? S jedním být rozpustilý a veselý, s jiným poněkud zádumčivý, s dalším trochu čarovat a hřát se u ohníčků, a zvolna tak vstoupit do zázračných vánočních svátků. Putujte ročními obdobími slovem i obrazem, zpívejte, rozmýšlejte a radujte se. Ať vám každý měsíc přinese šťastné dny!Soutěžní otázky:


1. Jak se jmenuje 8. kapitola knihy Harry Potter a Kámen mudrců?

2. Který z Mimoňů se v knize ztratil?

3. Uveďte oba autory knihy Příběhy dvanácti měsíců.


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách společnosti Albatros Media.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 14. prosince 2015.

Soutěž byla ukončena. Balíček knih vyhrává Marcela Opletalová. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
MartinaR
0 Odp.: Vánoční speciál 9: Soutěž o balíček knih pro dětiMartinaR 2015-12-09 14:29
Nenašla jsem 8. kapitolu :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavla1
+1 Odp.: Vánoční speciál 9: Soutěž o balíček knih pro dětiPavla1 2015-12-10 07:47
Stačí listovat, je tam ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
MartinaR
0 Odp.: Vánoční speciál 9: Soutěž o balíček knih pro dětiMartinaR 2015-12-10 12:13
Díky, já koukala na jinou knížku o Harrym, která je taky v nabídce a tam jsou jiné kapitoly.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  
 • 100 let, 100 knih

  Oslavy stého výročí republiky jsou za námi. Alespoň v Brně, kde se ve dnech 26. května – 17. června 2018 konal festival Re:publika. Brněnské výstaviště v těchto dnech ožilo nebývalým množstvím akcí, kromě klasických výstav prezentujících různé obory si tu mohli návštěvníci zajít na koncert, taneční party, přednášku nebo autorské čtení. A právě na literární sekci se podíváme blíže.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení