Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy Holubí mambo

1 1 1 1 1 (8 hlasů)
il

Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy z nakladatelství Jota: Holubí mambo. Pokud správně zodpovíte na tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Jota

logo


Cena v soutěži:

3x kniha Holubí mambo

kniha

 


Dotisk úspěšné knihy slavného C. D. Payna

To si tak v klidu sedíte, pijete kvalitní sherry, kouříte, plkáte o životě a najednou se rozrazí dveře, do místnosti vtrhne banda ochránců přírody a vykopne vás na mráz. Hrozná představa! Zvlášť, když jste holub a nevíte o tom…

S vypuštěním „na svobodu“ se holubům od základu změní život a chvíli se zdá, že rozhodně nehodlají hrát roli hodných hochů. Pak se ale zapojí sokoli, andulky a vůbec vznikne neuvěřitelný kolotoč náhod a vtipných situací. Nemáte rádi holuby? Pak věřte, že po Holubím mambu změníte názor a začnete jim fandit.

Příběh o laboratorních holubech? Bajka? Nuda? Ne, pokud se tématu a formy chopí autor Mládí v hajzlu! Čekejte jednu z nejvtipnějších knih, která se vám kdy dostala do ruky, a zároveň namnoze šokující pohled na nás samé.Soutěžní otázky:


1. Kolikáté narozeniny letos slaví spisovatel C. D. Payne?

2. Jak zní český titul kultovní sedmidílné série C. D. Payna?

3. Kolik stran má kniha Holubí mambo?Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Jota.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 21. srpna  2015.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají 
Lenka Barnišinová, Vladimíra Humhejová a Lenka Novotná. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Pavla Barnišinová
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Holubí mamboPavla Barnišinová 2015-09-03 19:46
Děkuji moc za výhru, kterou jsem dnes v pořádku dostala :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lenka
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Holubí mamboLenka 2015-09-04 14:44
Kniha došla v pořádku, děkuji. :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
vladimíra humhejová
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Holubí mambovladimíra humhejová 2015-09-04 19:07
Dobrý den
děkuji za výhru ,došla ok
humhejová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Beseda s Alenou Mornštajnovou v malebném Českém Krumlově

  29. května 2018 se konala beseda a autorské čtení české spisovatelky Aleny Mornštajnové. Příjemný večer si její čtenáři užili v prostorách kavárny Egon Schiele Art Centrum, kde se sešli nad kávou i vínem.

  Číst dál...  
 • Crwecon – Komiksový festival 2018

  Ano, už po třinácté tu máme nejstarší český komiksový festival – Crwecon! Nový ročník se koná v sobotu 9. 6. – a abychom překonali smolnou třináctku, rozhodli jsme se akci udělat zase o něco větší a zajímavější!

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení