Soutěže: Ukončené soutěže

Jak najít zaměstnání - skvělá soutěž pro všechny!

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
clovek 100x100
Hledáte zaměstnání a stále se vám nic nedaří sehnat? Jste nervózní na přijímacích pohovorech, nejste si jistí v psaní motivačních dopisů a nevíte, co vše se má psát v profesionální životopisu? Potom je právě pro vás určena kniha Jak najít zaměstnání, která je žhavou novinkou autora Františka Hroníka! A vy si můžete nyní o tři výtisky této knihy zasoutěžit na stránkách našeho magazínu. 


Výhru do soutěže věnuje:


logo motivpressMotivpress.cz - to je manažerská literatura zaměřená na osobní rozvoj, management, personalistiku a marketing. Motivpress nabízí krásné knihy pro krásné lidi! Většina knih Vám bude doručena zítra nebo pozítří. Kromě knih v nabídce Motivpressu naleznete vzdělávací CD, DVD a společenské hry. Navíc se můžete těšit na autogramiády a chat s autory.

Výhra v soutěži:


jak najit zamestnani obal


Kniha Jak najít zaměstnání je průvodcem pro každého, kdo ztratil práci. Ve dvanácti kapitolách budeme krok za krokem hledat nové zaměstnání. Začneme tím, jak si zvolit správný směr své kariéry, vybrat a kontaktovat potencionálního zaměstnavatele. Pokračovat budeme psaním životopisu a motivačních dopisů, ukážeme si příklady těch nevhodných a vhodně strukturovaných. Další kapitoly se budou zaměřovat na samotné výběrové řízení.

Soutěžní otázky:

1) Za každým českým termínem ve Slovníku marketingu je uveden cizojazičný ekvivalent. V jakém jazyce jsou tyto ekvivalenty uváděny?

2) Naleznete v sekci učebnice také knihy týkající se ekonomie?

3) Jaká je cena hry Dostihy a sázky na stránkách motivpress.cz?

Nápovědu hledejte na stránkách motivpress.cz.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 30. 9. 2009.Soutež byla ukončena!

Z došlých odpovědí byli vylosováni:
Jan Dvořák, Kateřina Mejstříková a Jana Sobolíková.

Všem výhercům gratulujeme!

Soutěže

Aktuality

 • Svět knihy po dvacáté čtvrté očima mladého knihomola

  Svět knihy – to je mezinárodní knižní veletrh a literární festival, který si nenechá uniknout žádný milovník literatury.  Festival se každoročně odehrává v prostorách a v přilehlém okolí pražského holešovského výstaviště. Letošní 24. ročník odstartoval ve čtvrtek 10. května a trval až do nedělního odpoledne. Za symbolických 120 korun jste se mohli ponořit do světa knih a komiksů.

  Číst dál...  
 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení