Soutěže: Ukončené soutěže

Jak najít zaměstnání - skvělá soutěž pro všechny!

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
clovek 100x100
Hledáte zaměstnání a stále se vám nic nedaří sehnat? Jste nervózní na přijímacích pohovorech, nejste si jistí v psaní motivačních dopisů a nevíte, co vše se má psát v profesionální životopisu? Potom je právě pro vás určena kniha Jak najít zaměstnání, která je žhavou novinkou autora Františka Hroníka! A vy si můžete nyní o tři výtisky této knihy zasoutěžit na stránkách našeho magazínu. 


Výhru do soutěže věnuje:


logo motivpressMotivpress.cz - to je manažerská literatura zaměřená na osobní rozvoj, management, personalistiku a marketing. Motivpress nabízí krásné knihy pro krásné lidi! Většina knih Vám bude doručena zítra nebo pozítří. Kromě knih v nabídce Motivpressu naleznete vzdělávací CD, DVD a společenské hry. Navíc se můžete těšit na autogramiády a chat s autory.

Výhra v soutěži:


jak najit zamestnani obal


Kniha Jak najít zaměstnání je průvodcem pro každého, kdo ztratil práci. Ve dvanácti kapitolách budeme krok za krokem hledat nové zaměstnání. Začneme tím, jak si zvolit správný směr své kariéry, vybrat a kontaktovat potencionálního zaměstnavatele. Pokračovat budeme psaním životopisu a motivačních dopisů, ukážeme si příklady těch nevhodných a vhodně strukturovaných. Další kapitoly se budou zaměřovat na samotné výběrové řízení.

Soutěžní otázky:

1) Za každým českým termínem ve Slovníku marketingu je uveden cizojazičný ekvivalent. V jakém jazyce jsou tyto ekvivalenty uváděny?

2) Naleznete v sekci učebnice také knihy týkající se ekonomie?

3) Jaká je cena hry Dostihy a sázky na stránkách motivpress.cz?

Nápovědu hledejte na stránkách motivpress.cz.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 30. 9. 2009.Soutež byla ukončena!

Z došlých odpovědí byli vylosováni:
Jan Dvořák, Kateřina Mejstříková a Jana Sobolíková.

Všem výhercům gratulujeme!

Soutěže

Aktuality

 • Laureátkou 33. ročníku Ceny Jiřího Ortena je Hana Lehečková s novelou Svatá hlava nabízející ponor do „slabé" duše

  V pořadí 33. ročník Ceny Jiřího Ortena (CJO) pro mladé talentované autory do 30 let zná svou vítězku. Je jí literární redaktorka, spisovatelka a dramatička Hana Lehečková, která odbornou porotu jmenovanou Svazem českých knihkupců a nakladatelů (SČKN) upoutala svou novelou Svatá hlava. Kniha vyšla v nakladatelství Vyšehrad v roce 2019 a čtenáři předkládá zápisky schizofrenika žijícího v pohraniční vesnici. Autorka prostřednictvím této perspektivy důmyslně ohledává vnitřní i vnější okraje nemocného světa, ale i naší "normálnosti". Slavnostní vyhlášení Ceny Jiřího Ortena 2020 spojené s autorským čtením tří autorů nominovaných do užšího výběru proběhlo 15. září od 17 hodin v Zrcadlové kapli Národní knihovny v pražském Klementinu.

  Číst dál...  
 • Země skrytých úsměvů

  Kniha Země skrytých úsměvů přináší 30 povídek 30 současných českých spisovatelů, spjatých s Podzimním knižním veletrhem v Havlíčkově Brodě + navíc texty tří již nežijících autorů. Povídky jsou žánrově i tematicky pestré, zrovna tak jako je pestrá současná česká literatura.

  Číst dál...  

Nové komentáře

Doporučujeme

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení