Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 audioknihy Přízrak

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
il

Vydavatelství Audiolibrix věnovalo do soutěže tři audioknihy Přízrak. Audiokniha může být vaše, pokud správně zodpovíte na tři soutěžní otázky. Tři výherci obdrží kód ke stažení knihy ve formátu mp3.

 

 

Výhru do soutěže věnovalo vydavatelství:

Audiolibrix

logo


Cena v soutěži:

3x audiokniha Přízrak

audiokniha

 


Harry Hole se po třech letech strávených v Hong Kongu vrací do Norska, aby se ujal téměř uzavřené vraždy mezi feťáky – údajným pachatelem má totiž být Oleg, potomek jeho femme fatale Ráchel, kterého měl rád jako vlastního syna. Případ je však složitější, než se na první pohled zdálo, a každý, kdo se v něm začne šťourat, přijde o život. Nejde jen o vyřizování účtů mezi závisláky, ale o korupční a drogovou kauzu sahající do nejvyšších pater společnosti. V zákulisí však tahá za nitky tajemný mafián nazývaný Dubajec, který se objevuje a mizí jako přízrak. Vyprávění se jako u předchozích „holeovek“ opět zhostil výtečný Hynek Čermák, ověnčený cenou Audiokniha roku 2013 coby Interpret roku.
Soutěžní otázky:


1. Jaké je původní vzdělání autora knihy Přízrak, kterou pro vás jako audioknihu věnovalo vydavatelství Audiolibrix?

2. Kdo je interpretem knihy Přízrak ve stejnojmenné audioknize?

3. Kolikátým případem Harryho Holea je kniha Přízrak, o jejíž audiopodobu ode dneška soutěžíme?Odpovědi na otázky naleznete na stránkách vydavatelství Audiolibrix.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do  15. prosince 2014.

Soutěž byla ukončena. Audioknihu vyhrávají 
Veronika Doležalová, Marie Hořejší a Marcela Škrdlíková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Marcela Škrdlíková
0 audiokniha PřízrakMarcela Škrdlíková 2015-01-20 11:54
Dobrý den,
Bohužel výhra zatím nedorazila.
Zjistíte kde je problém?
Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: audiokniha PřízrakMarta Šimečková 2015-01-20 15:00
Vážená paní Škrdlíková, děkuji za upozornění. Napište mi prosím svou adresu, a to na mail marta.simeckova (zavináč)vaseli teratura.cz. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  
 • 100 let, 100 knih

  Oslavy stého výročí republiky jsou za námi. Alespoň v Brně, kde se ve dnech 26. května – 17. června 2018 konal festival Re:publika. Brněnské výstaviště v těchto dnech ožilo nebývalým množstvím akcí, kromě klasických výstav prezentujících různé obory si tu mohli návštěvníci zajít na koncert, taneční party, přednášku nebo autorské čtení. A právě na literární sekci se podíváme blíže.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení