Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
il

Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu s CD nahrávkou. Tři správné odpovědi na tři soutěžní otázky stačí, a budete-li patřit mezi vylosované, jedna z knih bude vaše.

 

 

Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:


Metaforalogo

 


Cena v soutěži:

3x kniha Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu


kniha

 


Od nepohody k nalezení vnitřního míru, součástí knihy je CD s antistresovou nahrávkou.

Stres, starosti a potíže? Nebo klid, pohoda a dobré zdraví?

Vyberte si.

Stres je zabiják – o tom už dnes není pochyb. Sžírá nás, bere nám pocit štěstí a radost ze života, poškozuje zdraví a snižuje vitalitu. Naopak zvyšuje krevní tlak a přímo ničí srdce. Oslabuje imunitní systém a otvírá bránu nejrůznějším nemocem. Stresujeme se kvůli šéfovi, penězům, partnerským problémům, dětem... Proč to tedy dopustíme? Nemusíme si to nechat líbit. Stačí se naučit několika velice snadným, ale nesmírně účinným relaxačním technikám.

A protože samotná četba by nejspíš nestačila, nabízíme vám ještě něco navíc. Nahrávka na přibaleném CD vás povede k blahodárnému uvolnění. Umožní vám zbavit se napětí, které škodí vašemu tělu i duchu. Pomůže vám odstranit bloky a překážky bránící vnitřnímu míru a spokojenosti a ochrání vás před mnoha chorobami a potížemi.

„Zkuste to," nabádá nás doktor Weiss. „Nemáte co ztratit, můžete pouze získat." Přesvědčte se sami.
Soutěžní otázky:


1. Uveďte autora knihy Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu.

2. Kdo je interpretem CD, které je součástí publikace, o kterou dnes soutěžíme?

3. Jak zní podtitul knihy Uvolnění stresu, dosažení vnitřního klidu?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách Metafora.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 21. listopadu 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají 
Rostislav Goebel, Zdena Pálková a Marta Vondráková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Martina
+1 Odp.: Soutěž o 3 knihy Uvolnění stresu, dosažení vnitřního kliduMartina 2014-10-31 12:18
Tak tahle kniha musí být super.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Vondráková
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Uvolnění stresu, dosažení vnitřního kliduMarta Vondráková 2015-01-09 17:45
Dobrý den, kniha jako výhra ze soutěže mi došla dnes. Mockrát děkuji, mám velikou radost.
Přeji vám všem krásný den
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zdena Pálková
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Uvolnění stresu, dosažení vnitřního kliduZdena Pálková 2015-01-14 14:49
Dobrý den, děkuji za výhru, došla v pořádku.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Svět knihy po dvacáté čtvrté očima mladého knihomola

  Svět knihy – to je mezinárodní knižní veletrh a literární festival, který si nenechá uniknout žádný milovník literatury.  Festival se každoročně odehrává v prostorách a v přilehlém okolí pražského holešovského výstaviště. Letošní 24. ročník odstartoval ve čtvrtek 10. května a trval až do nedělního odpoledne. Za symbolických 120 korun jste se mohli ponořit do světa knih a komiksů.

  Číst dál...  
 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení