Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy Index hrůzy

1 1 1 1 1 (1 hlas)
il

Nový den - nová soutěž! Zúčastněte se soutěže o tři výtisky knihy Index hrůzy, které do soutěže věnovalo nakladatelství Kniha Zlín. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li mít štěstí při závěrečném losování, jedna z knih poputuje za vámi.

 

 

 
Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Kniha Zlín

logoCena v soutěži:

3x kniha Index hrůzy

kniha

 


Jeho jméno je před běžným občanem pečlivě střeženo, v tajnůstkářských, uzavřených kruzích nejbohatších lidí světa je však doktor Alex Hoffmann legendou – vizionářským vědcem, jehož počítačový software mění ve zlato vše, s čím přijde do kontaktu.

Společně se svým společníkem, investičním bankéřem, vyvinul Alex převratnou formu umělé inteligence, která sleduje lidské emoce, což jí umožňuje předvídat pohyby na finančních trzích se záhadnou přesností. Jeho výtvor generuje miliardy dolarů, libuje si v panice – a žije ze strachu.

Jednoho časného rána, zatímco Alex ještě spí, se zlověstnému vetřelci podaří narušit důmyslné zabezpečení jeho domu na břehu jezera. Tak začíná děsivá noční můra paranoie a násilí, během níž se Alex – s rostoucím zoufalstvím – snaží zjistit, kdo se ho pokouší zničit.

Než se na Ženevu snese noc, propadnou finanční trhy vřavě a zmatku a Alexův – i náš – svět se navždy změní.Soutěžní otázky:


1. Jaké národnosti je autor knihy Index hrůzy Robert Harris?

2. Jak se jmenuje Harrisova kniha o kauze údajných Hitlerových deníků?

3. Uveďte autora překladu knihy Index hrůzy.


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Kniha Zlín.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 13. července 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Kamila Kohutová, Lenka Koucká a Andrea Spoustová. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
xxkouckaxx
0 výhraxxkouckaxx 2014-08-14 00:58
Vyhraná kniha v pořádku dorazila a už se těším až se do ni začtu !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Cammi
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Index hrůzyCammi 2014-08-14 14:22
Děkuji, knížka došla v pořádku :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Andrea
0 VýhraAndrea 2014-08-29 15:50
Dobrý den,
výhra dorazila v pořádku.
Děkuji!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení