Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 2 audioknihy Zmizelá

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
il

Zapojte se do soutěže o audioknihu Zmizelá. Zodpovězte tři soutěžní otázky, a pokud budete mít štěstí při losování, jedna z výher bude vaše. Dva výherci tak získají kód pro stažení audioknihy v elektronické podobě.

 

 

 
Výhru do soutěže věnovala společnost:

Audiolibrix

 

logoCena v soutěži:

2x audiokniha Zmizelá

 

knihaJe-li žena zavražděna, nejpravděpodobnějším viníkem bývá zpravidla manžel. Jenže, co když dotyčná dáma prostě zmizela? Opuštěný byt vykazuje známky násilí, při důkladnějším ohledání však zanechané stopy nedávají valný smysl. Amy Dunnová se náhle ztratila v den pátého výročí své svatby a od té doby se pohřešuje. Její muž Nick zmizení nahlásí a nastalou situaci popisuje ze svého pohledu. Jeho perspektiva se střídá s kapitolami z Amyina deníku, které líčí vztah dvojice ode dne jejich seznámení. A jak se ukazuje, sympaťák Nick sice tvrdí, že své choti nic neudělal, jenže jejich manželství zřejmě nebylo tak idylické, jak se na první pohled zdálo. První ránu šťastnému soužití zasadila finanční krize, která páreček publicistů připravila o práci. Přesun z dynamického New Yorku do ospalého městečka v Missoury pak zcela změnil jejich životní role. Ale dá se oběma vypravěčům zaměřeným na vlastní subjektivní prožívání věřit? Vždyť Nickova vlastní sestra o něm prý kdysi prohlásila: „Ty bys doslova lhal, podváděl, kradl a... klidně i vraždil, sakra, jen abys lidi přesvědčil, že seš hodnej kluk.“ A co Amy – vystudovaná psycholožka a autorka časopisových kvízů, živoucí předloha dětské hrdinky literární série pro mládež Úžasná Amy. Není její život hádankou podobnou těm, které dřív připravovala pro čtenářky ženských magazínů?
Románu Zmizelá (v originále Gone Girl) se prodalo přes dva miliony výtisků a filmovou adaptaci natáčí režisér David Fincher (Klub rváčů, Sedm, Muži, kteří nenávidí ženy) s Benem Affleckem a Rosamund Pike v hlavních rolích.Soutěžní otázky:


1. Kteří dva interpreti namluvili audioknihu Zmizelá?

2. Jaké národnosti je spisovatelka Gillian Flynn?

3. Který režisér připravuje filmovou podobu románu Zmizelá?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách společnosti  Audiolibrix.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 26. května 2014.

Soutěž byla ukončena. Audioknihu vyhrávají 
Karolina Chládková a Jiřina Urbánková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
aduja
+1 soutěžaduja 2014-05-19 12:19
Chybí odpovědní formulář
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: soutěžMarta Šimečková 2014-05-19 17:10
Děkujeme za upozornění, formulář je už vložen.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tereza Špetlíková
0 Kdo vyhrál?Tereza Špetlíková 2014-06-02 11:26
Dobrý den,

už jsou známé výsledky? Kdo vyhrál?

Děkuji za odpověď,

T. Š.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Kdo vyhrál?Marta Šimečková 2014-06-02 15:57
Milá paní Špetlíková, výherci dalších soutěží, tedy i této, budou vyhlášeni tuto středu. Děkujeme za strpení.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiřina Urbánková
+1 Odp.: Soutěž o 2 audioknihy ZmizeláJiřina Urbánková 2014-06-19 19:40
Moc děkuji, audioknihu mám staženou a teď zbývá poslouchat, poslouchat, poslouchat .....
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Paseka naživo. Nakladatelství poprvé zpřístupní veřejnosti slavný pražský dům od Jana Kotěry

  Cyklus autorských čtení v Nakladatelství Paseka spojí literaturu s architekturou. Zájemci budou moct poprvé navštívit slavný Laichterův dům, který na začátku 20. století navrhl Jan Kotěra, a halu s dekorativními vzory od Jana Preislera. První čtení v rámci cyklu Paseka naživo proběhne 23. srpna, debutující Anna Cima představí román Probudím se na Šibuji.

  Číst dál...  
 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení