Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy Síla osudové přitažlivosti

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
il

Zapojte se do naší nové soutěže o tři výtisky knihy Síla osudové přitažlivosti, kterou vydalo a do soutěže věnovalo nakladatelství Noxi. Tři správné odpovědi a trochu štěstí při losování a jedna z výher může být vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Noxi

logo


Cena v soutěži:

3x kniha Síla osudové přitažlivosti

kniha

 


Otevřete se vyšší formě lásky s pomocí energie přitažlivosti
Pokud hledáte nového partnera nebo chcete zlepšit svůj současný vztah, tato kniha vám ukáže, jak milovat nejupřímnější a nejosvícenější částí svého Já. Koloběh karmy způsobuje, že vztahy mezi spřízněnými dušemi bývají zatížené předvídatelnými problémy. Ale vztahy mezi ryzími partnery spočívají ve vyšší formě našeho Já, umožňují nám projevit se takoví, jací skutečně jsme. Pouze tehdy, když své ryzí Já spojíte s ryzím Já druhého člověka, vaše touha se po důvěrném svazku beze zbytku naplní.
Cyndi Daleová vás převede z bouřlivých vod vztahů mezi spřízněnými dušemi do laskavých a osvěžujících hlubin svazku mezi dvěma ryzími Já na území ryzí lásky. Najděte svého skutečného partnera nebo zažehněte plamen opravdové lásky ve svém současném vztahu. Vytvořte pocit míru a harmonie i v jiných než milostných vztazích.
Tato kniha, jež obsahuje užitečné rady a inspirující příběhy autorčiných klientů, vám poslouží jako praktický průvodce plný hluboké moudrosti a inspirace.
Soutěžní otázky:


1. Kdo je autorem knihy Síla osudové přitažlivosti?

2. Jak zní podtitul knihy Síla osudové přitažlivosti?

3. Kolik stran obsahuje titul Síla osudové přitažlivosti?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Noxi.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 6. června 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají 
Jitka Homolková, Jiří Karpíšek a Olga Pecháčková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Jiří Karpíšek
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Síla osudové přitažlivostiJiří Karpíšek 2014-07-10 08:10
Dobrý den,
chci se zeptat jestli jste už rozesílali výhru - knihu Síla osudové přitažlivosti. V emailu bylo, že nejpozději do 3 týdnů. Ted jsou to 4 týdny a kniha ještě nedošla. Děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Síla osudové přitažlivostiMarta Šimečková 2014-07-10 20:47
Vážený pane Karpíšku,
děkuji za upozornění. V pondělí budeme informovat nakladatelství, které mělo výhru odeslat, že kniha zatím nedorazila. Budeme Vás pak informovat prostřednictvím e-mailu o dalším postupu. S největší pravděpodobnost í došlo k chybě ve skladu nebo u České pošty
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Olga Pecháčková
0 DotazOlga Pecháčková 2014-07-11 07:50
Dobrý den, také bych se chtěla připojit k žádosti, že mi kniha nedorazila, psala jsem Vám už mail, ale odpověď mi nedošla. Děkuji také za urgenci výhry.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Síla osudové přitažlivostiMarta Šimečková 2014-07-14 07:53
Milí výherci, situaci řešíme. Prosíme o strpení, v době dovolených vše trvá déle :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jiří Karpíšek
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Síla osudové přitažlivostiJiří Karpíšek 2014-07-24 10:32
Dobrý den,
dnes kniha Síla osudové přitažlivosti v pořádku dorazila. Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Olga Pecháčková
0 Odp.: Soutěž o 3 knihy Síla osudové přitažlivostiOlga Pecháčková 2014-07-25 06:37
Mi také dorazila, moc děkuji ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Svět knihy po dvacáté čtvrté očima mladého knihomola

  Svět knihy – to je mezinárodní knižní veletrh a literární festival, který si nenechá uniknout žádný milovník literatury.  Festival se každoročně odehrává v prostorách a v přilehlém okolí pražského holešovského výstaviště. Letošní 24. ročník odstartoval ve čtvrtek 10. května a trval až do nedělního odpoledne. Za symbolických 120 korun jste se mohli ponořit do světa knih a komiksů.

  Číst dál...  
 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení