Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o balíček trilogie Veronicy Rothové

1 1 1 1 1 (5 hlasů)
il

Hrajte s námi o trilogii americké autorky Veronicy Rothové, kterou do soutěže věnovala společnost Albatros Media. Správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li vylosováni, výhra bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovala společnost Albatros Media:

Albatros Media

 

logoCena v soutěži:

1x balíček trilogie Veronicy Rothové


Divergence

 

kniha


Chicago, budoucnost. Obyvatelé města, které obklopuje jen močál a obepíná ostnatý drát, jsou rozděleni do pěti frakcí. Beatrice je čerstvých šestnáct a přišel čas vybrat, do které frakce chce patřit, které ctnosti se chce na celý život odevzdat. Překvapivé rozhodnutí jí do cesty přivede osudového kluka – úchvatného, ale taky trochu nesnesitelného. Beatrice zjišťuje, že ve společnosti, která se jeví tak dokonalá, vzrůstá napětí a hrozící nebezpečí lze zažehnat jen jedním způsobem, který ji ale možná zničí.
První díl dystopické trilogieRezistence

 

kniha

 


Žádná volba není bez následků.
Měl to být pro Tris šťastný a slavnostní den, ale všechno dopadlo úplně jinak. Po krvavé tragédii mezi frakcemi vzrůstají konflikty a nad společností se vznáší válka. Tris se musela rozhodnout už jednou – a teď ji čeká další volba. Dřívější rozhodnutí, obavy, zármutek i provinilost, to vše ji teď dostihlo a Tris nezbývá než bez výhrad přijmout svou Divergentní identitu. Dokáže se ale vyrovnat se vším, co to znamená?
Druhý díl dystopické trilogie


Aliance

 

kniha

 

Nejočekávanější a nejvíce strhující kniha letošního roku!
Tris a Tobias jsou opět spolu, ale společnost a systém, v kterém oba vyrůstali a kterému oba věřili, je v troskách. Systém frakcí je kompletně rozvrácený, rozhoří se souboj mezi jednotlivými vůdci toužícími po moci, ale všichni ve skutečnosti touží po jediném – po pomstě. A svět za plotem obklopujícím celé město se zdá ještě nemilosrdnější. Pokud však Tris chce ochránit své blízké, musí se vydat právě za hranice svého rodného Chicaga. A zde odhalí tajemství, které je ještě více šokující, než čekala.
Soutěžní otázky:


1. V kterém roce u nás vyšel první díl trilogie Veronicy Rothové, Divergence?

2. Pro čtenáře od kolika let je určen 2. díl trilogie, Rezistence?

3. Kolik stran má poslední díl trologie, Aliance?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách společnosti Albatros Media.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 13. května 2014.

Soutěž byla ukončena. Balíček knih vyhrává 
Zuzana Dašková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
wee
0 Odp.: Soutěž o balíček trilogie Veronicy Rothovéwee 2014-05-18 22:53
Chtěla bych se zeptat, kdy bude vyhlášení.. Už je to skoro týden a zatím tu o tom nebylo ani slovo..
Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o balíček trilogie Veronicy RothovéMarta Šimečková 2014-05-19 17:10
Dobrý den, vyhlášení proběhne během tohoto týdne. Omlouváme se za zpoždění.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
wee
0 Odp.: Soutěž o balíček trilogie Veronicy Rothovéwee 2014-05-19 21:53
Děkuji mnohokrát za odpověď :)Těším se :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Zuzana Dašková
+1 PoděkováníZuzana Dašková 2014-06-02 19:41
Výhra mi dnes v pořádku dorazila. Moc děkuji. Udělala radost!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Paseka naživo. Nakladatelství poprvé zpřístupní veřejnosti slavný pražský dům od Jana Kotěry

  Cyklus autorských čtení v Nakladatelství Paseka spojí literaturu s architekturou. Zájemci budou moct poprvé navštívit slavný Laichterův dům, který na začátku 20. století navrhl Jan Kotěra, a halu s dekorativními vzory od Jana Preislera. První čtení v rámci cyklu Paseka naživo proběhne 23. srpna, debutující Anna Cima představí román Probudím se na Šibuji.

  Číst dál...  
 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení