Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Láska prochází kuchyní

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
il

Zapojte se do soutěže o knihu Láska prochází kuchyní z nakladatelství Smart Press. Vyberte správnou odpověď ke každé ze tří soutěžních otázek, a pokud budete vylosováni, kniha poputuje za vámi.

 

Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Smart Press

logoCena v soutěži:

1x kniha Láska prochází kuchyní

 

knihaPRVNÍ KNIHA ČESKÉ AUTORKY S TEMATIKOU JEDLÝCH DÁRKŮ NA TRHU!

Kniha Denisy Bartošové obsahuje báječné recepty a především originální nápady na balení jedlých dárků všeho druhu – pro děti, ženy (maminky, dcery, kamarádky…) i muže (partnery, tatínky…). Jedlé dárky lze věnovat k nejrůznějším příležitostem, proto je kniha přehledně rozdělena do kapitol podle jednotlivých měsíců – vždyť únor je lásky čas, červen patří dětem a prosinec si tvorbu dárků pro blízké přímo žádá! Za pomoci autorky zvládnete jedlý dárek připravit do posledního puntíku (kniha obsahuje také jmenovky, krabičky, kornouty atd.), ale poslední krok – darování – je již jen na vás.
 
Z 51 dvou dárků vybíráme: Slané pečené čtyřlístky jako jedlé „PF“ – Valentýnské dárky – Plněná pečená velikonoční vajíčka s alkoholem pro velké koledníky – Marmeládový snídaňový set na týden – Bylinkové octy, ovocná vína – Houbové sádlo – Domácí chipsy z čerstvých brambor – Adventní kalendáře – Sušenky pro zvířátka.
 
KUCHAŘKA LÁSKA PROCHÁZÍ KUCHYNÍ SE DOSTALA MEZI SEDM NEJLEPŠÍCH KNIH NA SVĚTĚ V KATEGORII DESIGN V SOUTĚŽI GOURMAND WORLD COOKBOOK AWARDS ZA ROK 2013. DRŽTE NÁM PALCE DO FINÁLE - VYHLÁŠENÍ PROBĚHNE 20.-21.5.2014 V PEKINGU!


Soutěžní otázky:


1. Co hlásá kniha Denisy Bartošové?
a) Láska prochází kuchyní
b) Láska prochází žaludkem
c) Láska prochází vašim životem

2. Kniha je rozdělena do kapitol podle:
a) ročních období
b) kalendářních měsíců
c) příležitostí, jako jsou narozeniny, Vánoce, Velikonoce atd.

3. Kniha obsahuje:
a) umělohmotné vykrajovátko
b) přílohy s krabičkami, jmenovkami, kornoutky atd. přímo k vystřižení
c) jedlý dárekOdpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Smart Press.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 3. března 2014.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Mila Burýšková. Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Mila Burýšková
+1 VÝHRAMila Burýšková 2014-03-21 21:42
Kniha přišla v pořádku.Děkuji.

Velice pěkná,přímo dárkové provedení.
(Upečeme dle receptu - zabalíme.)
Upekla jsem zkušebně piškotový dezert s ovocem a . . byl sněden. Nestačila jsem zabalit.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Beseda s Alenou Mornštajnovou v malebném Českém Krumlově

  29. května 2018 se konala beseda a autorské čtení české spisovatelky Aleny Mornštajnové. Příjemný večer si její čtenáři užili v prostorách kavárny Egon Schiele Art Centrum, kde se sešli nad kávou i vínem.

  Číst dál...  
 • Crwecon – Komiksový festival 2018

  Ano, už po třinácté tu máme nejstarší český komiksový festival – Crwecon! Nový ročník se koná v sobotu 9. 6. – a abychom překonali smolnou třináctku, rozhodli jsme se akci udělat zase o něco větší a zajímavější!

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení