Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Cibulka v pyžamu

1 1 1 1 1 (7 hlasů)
il

Vyhlašujeme novou soutěž o knihu Cibulka v pyžamu s podpisem autora, kterou pro vás věnovalo nakladatelství JaS. Pokud chcete knihu vyhrát, správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a jestli budete vylosováni, knihu vám pošleme až k vám.

Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

JaS

 

logo


Cena v soutěži:

1x kniha Cibulka v pyžamu

kniha

 


Sobotní posluchači Toboganu, legendárního pořadu Českého rozhlasu 2 – Praha, dobře vědí, že každou první sobotu v měsíci zpovídá Aleš Cibulka známé osobnosti kulturního i vědeckého světa. Tucet těchto „velkých“ rozhovorů se dostal do knížky Cibulka v pyžamu. A s ním i tucet veselých příhod, které Aleš zažil se svými kolegy a kamarády. Tyto historky jsou trošku odhalující, proto se k „pyžamu“ velmi dobře hodí. A v závěru čeká čtenáře překvapení – Aleš Cibulka se stane zpovídaným. Režisérka Toboganu a spoluautorka této knihy Yvona Žertová se oblíbeného moderátora vyptala skoro na všechno – a on nic nezamlčel!  Soutěžní otázky:


1. Který sobotní rozhlasový pořad moderuje Aleš Cibulka?

2. V kterém roce se narodil Aleš Cibulka?

3. S kým Aleš Cibulka napsal knihu Cibulka na Toboganu (2010)?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství JaS.
Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 6. prosince 2013.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Zdeněk Kaněra. Gratulujeme.

 

Komentáře   

 
Regina
0 ToboganRegina 2013-11-15 11:40
Tobogan jsem poslouchala s babičkou, kdy jej moderoval ještě pan Sláma a vždy vysílání bylo a je dosud v sobotu dopoledne, nikoliv v neděli!
Přeji všem příjemné luštění
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarda
0 CibulkaJarda 2013-11-15 21:26
moje odpověď na 1. otázku zní: žádný
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarda
0 CibulkaJarda 2013-11-19 10:20
První otázka se změnila. Já jsem již odpovědi odeslal, takže mám smůlu. Práce kvapná, málo platná.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: CibulkaMarta Šimečková 2013-11-19 14:54
Jardo, otázka byla chybně zaměřena na jiný den, proto došlo ke změně.
Všechny odpovědi zaslané před změnou otázky budou zahrnuty do závěrečného slosování, pokud byly další dvě otázky zodpovězeny správně.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Jarda
0 CibulkaJarda 2013-11-19 16:43
Já vím, že 1.otázka byla dříve špatně položena. Proto jsem na ni 15.11. odpověděl, že v neděli Aleš Cibulka žádný pořad nemoderuje.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Cibulka v pyžamuMarta Šimečková 2013-12-15 18:02
Dnes byli vylosování další výherci, kteří se mohou těšit na krásné knihy. Všem gratulujeme!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Paseka naživo. Nakladatelství poprvé zpřístupní veřejnosti slavný pražský dům od Jana Kotěry

  Cyklus autorských čtení v Nakladatelství Paseka spojí literaturu s architekturou. Zájemci budou moct poprvé navštívit slavný Laichterův dům, který na začátku 20. století navrhl Jan Kotěra, a halu s dekorativními vzory od Jana Preislera. První čtení v rámci cyklu Paseka naživo proběhne 23. srpna, debutující Anna Cima představí román Probudím se na Šibuji.

  Číst dál...  
 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení