Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři knihy Ztracený svět v podzemí

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
obrazek ztraceny svet v podzemi 100x100
Máte rádi dobrodružství? A co byste řekli na dobrodružnou cestu do ztraceného světa ukrytého pod zemským povrchem? Říkáte si, že to nezní špatně? Potom byste si měli přečíst skvělou knihu Ztracený svět v podzemí, kterou nedávno vydalo nakladatelství Fragment. Právě o tuto knihu si můžete zasoutěžit na stránkách našeho magazínu. Tentokrát se na výhru budou moci těšit tři z vás!Výhru do soutěže věnuje:

Nakladatelství Fragment

logo nakladatelstvi fragment

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler - Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. Nakladatelství Fragment se zaměřuje na původní i převzaté tituly zejména z oblasti populárně naučné literatury, beletrie pro děti a mládež a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky a turistické průvodce. Nemalá část produkce nakladatelství je věnována také populárně naučné literatuře a beletrii pro dospělé čtenáře.


Vydejte se na dobrodružnou cestu do tajemného PODZEMÍ. Čtrnáctiletý Will žije se svou rodinou v Londýně a spolu s otcem sdílí vášeň pro archeologické výkopy a pátrání po zmizelém světě pod zemí. Když Willův otec při objevování podzemních chodeb náhle zmizí, rozhodne se ho Will se svým kamarádem Chesterem najít. Ve sklepě jejich rodinného domu objeví tajnou chodbu a brzy se ocitnou hluboko pod zemí, kde se skrývá temné a děsivé tajemství. Tam, kde by to nikdo nečekal, existuje utajený svět, kde žijí lidé pod krutou nadvládou.


Soutěžní otázky:

1) Kteří autoři napsali knihu, o kterou soutěžíme?

2) Kolik let je hlavnímu hrdinovi Willovi?

3) Jak se jmenuje druhý díl, který navazuje na knihu Ztracený svět v podzemí?

Nápovědu hledejte na stránkách nakladatelství Fragment.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 31. 8. 2009.

Soutěž byla ukončena. Knihu získávají:

Lenka Zázvorová
Veronika Kavecová
Pavel Pícha

Všem výhercům gratulujeme!
Komentáře   

 
Helena Cardova
0 Helena Cardova 2009-08-13 20:12
chci se zeptat, může se odpovídat denně nebo jen jednou?
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Marta Šimečková 2009-08-13 20:34
Heli, každý soutěžící by měl zaslat odpovědi do dané soutěže pouze jednou. Pokud posíláte odpovědní formuláře se svým jménem každý den, jsou automaticky mazány (zůstává pouze jeden formář, a to ten, který byl zaslán jako první).
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Marta Šimečková 2009-09-04 17:27
Jsou vylosování výherci v soutěži o knihy Ztracený svět v podzemí. Všem gratulujeme ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Paseka naživo. Nakladatelství poprvé zpřístupní veřejnosti slavný pražský dům od Jana Kotěry

  Cyklus autorských čtení v Nakladatelství Paseka spojí literaturu s architekturou. Zájemci budou moct poprvé navštívit slavný Laichterův dům, který na začátku 20. století navrhl Jan Kotěra, a halu s dekorativními vzory od Jana Preislera. První čtení v rámci cyklu Paseka naživo proběhne 23. srpna, debutující Anna Cima představí román Probudím se na Šibuji.

  Číst dál...  
 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení