Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy 7+1 myšlenka

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
il

Vyhlašujeme novou soutěž o knihu Vlastislava Macíka 7+1 myšlenka ... aneb ze snu až do radia. Pokud máte zájem knihu vyhrát, tak správně zodpovězte tři soutěžní otázky, a budete-li vylosování, kniha bude vaše.Cena v soutěži:


3x kniha 7+1 myšlenka

 

knihaUkázka z knihy

Pokud máte aspoň trochu dané cíle, uvidíte, že si budete čím dál víc všímat věcí, které s nimi souvisí a které vás k nim dovedou.
Vlastně někteří to takhle dělají, aniž by si to uvědomovali. Nebudu chodit daleko.
Čtete horoskopy? Když si přečtete v horoskopu, že dnes budete od svého šéfa pokáráni, přijdete do práce a čekáte jen na tu chvíli, kdy se otevřou dveře a v nich bude stát váš nadřízený, aby vás seřval. Nebo ta lepší stránka věci, když vám horoskop řekne, že na vás dnes čeká malá finanční injekce, buď si koupíte los anebo víc než obvykle budete koukat kam šlapete.
Na tomto příkladu jasně vidíte, že si každý dokáže jít za nějakým cílem. Tentokrát k tomu stačilo jen otevřít noviny nebo upozornění od kartářky či věštkyně.
Udělejte si vlastní noviny, ve kterých si každý den přečtete, že vás čeká jedna skvělá zpráva za druhou!
(MACÍK, Vlastislav. 7+1 myšlenka ...aneb ze snu až do radia. České Budějovice: Nová forma, 2013.)

Soutěžní otázky:


1. Kdo je autorem knihy 7+1 myšlenka?

2. Ve kterém roce se autor knihy 7+1 myšlenka narodil?

3. Jaké je povolání autora knihy 7+1 myšlenka?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Nová forma.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 21. 6. 2013.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Marcela Janálová, Josef Kubelka a Irena Lufinková. Gratulujeme.

 

Komentáře   

 
Marta Šimečková
+1 Odp.: Soutěž o 3 knihy 7+1 myšlenkaMarta Šimečková 2013-06-23 09:16
Dnes byli vyhlášení výherci dvou soutěží. Gratulujeme :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Svět knihy po dvacáté čtvrté očima mladého knihomola

  Svět knihy – to je mezinárodní knižní veletrh a literární festival, který si nenechá uniknout žádný milovník literatury. Festival se každoročně odehrává v prostorách a v přilehlém okolí pražského holešovického výstaviště. Letošní 24. ročník odstartoval ve čtvrtek 10. května a trval až do nedělního odpoledne. Za symbolických 120 korun jste se mohli ponořit do světa knih a komiksů.

  Číst dál...  
 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení