Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Navždy tvůj

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
il

Ode dneška vyhlašujeme novou soutěž o právě vycházející román Navždy tvůj rakouského spisovatele Daniela Glattauera. Knihu do soutěže pro vás věnovalo nakladatelství Host. Pokud chcete knihu vyhrát, správně zodpovězte tři soutěžní otázky a při troše štěstí při losování bude kniha vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo nakladatelství:

Host

logoCena v soutěži:

1x kniha Navždy tvůj

 

knihaNěkdy se za láskou honíme, někdy do ní vrazíme náhodou — a někdy nás táhne ke dnu jako balvan. Pětatřicátnice Judith se v supermarketu seznámí s okouzlujícím svobodným architektem Hannesem, který si získá nejen Juditino srdce, ale také sympatie její matky a všech přátel. Zdá se, že je to po všech stránkách ideální muž. Jenže… Hannes je příjemný, jenže až nesnesitelně, je pozorný a oddaný, jenže otravně. Intenzita jeho lásky začne Judith dusit. Čím víc se chce z příliš těsného vztahu vymanit, tím víc se k ní Hannes snaží připoutat. Nakonec se s ním Judith i přes nesouhlas svého okolí rozchází. Hannes na ni však začíná vyvíjet stále se stupňující psychický nátlak. Ještě že je tu Juditina učnice Bianca, která jediná věří jejímu podezření…Soutěžní otázky:


1. Jak se jmenuje hlavní hrdinka románu Navždy tvůj?

2. Jaké národnosti je autor románu Navždy tvůj Daniel Glattauer?

3. Kdo knihu Navždy tvůj přeložil?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Host.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 19. 5. 2013.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Monika Jakoubková. Gratulujeme.

 

Komentáře   

 
Olga Fabiánová
0 Odp.: Soutěž o knihu Navždy tvůjOlga Fabiánová 2013-04-27 09:43
chybí formulář na odpovědi
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
+1 Odp.: Soutěž o knihu Navždy tvůjMarta Šimečková 2013-04-27 11:14
Děkuji Vám za upozornění, odpovědní formulář se už zobrazuje :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Beseda s Alenou Mornštajnovou v malebném Českém Krumlově

  29. května 2018 se konala beseda a autorské čtení české spisovatelky Aleny Mornštajnové. Příjemný večer si její čtenáři užili v prostorách kavárny Egon Schiele Art Centrum, kde se sešli nad kávou i vínem.

  Číst dál...  
 • Crwecon – Komiksový festival 2018

  Ano, už po třinácté tu máme nejstarší český komiksový festival – Crwecon! Nový ročník se koná v sobotu 9. 6. – a abychom překonali smolnou třináctku, rozhodli jsme se akci udělat zase o něco větší a zajímavější!

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení