Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž pro tvořivé čtenáře

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
balicek

Dnes jsme připravili soutěž o balíček knih pro tvořivé čtenáře (100 korálkových květin, přívěsků a drobností, Sněhové vločky a Rozstříhej si knihu) z nakladatelství Metafora. Chtěli byste balíček vyhrát? Pak stačí jenom správně odpovědět na tři otázky.

 

Výhru do soutěže věnovalo:

Nakladatelství Metafora

logo

Cena v soutěži:

1x balíček knih, který obsahuje tyto tituly:

100 korálkových květin, přívěsků a drobností

kniha,

Sněhové vločky

kniha

a Rozstříhej si knihu

kniha


Soutěžní otázky:

1. Podle čeho se dá vytvořit všechno z knihy 100 korálkových květin, přívěsků a drobností?
2. K čemu se dají použít háčkované sněhové vločky (jmenujte alespoň dvě možnosti)?
3. Kolik šablon najdete v knize Rozstříhej si knihu?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Metafora.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 18. 11. 2012.

Soutěž byla ukončena! Knihu vyhrává Jindřiška Černohorská. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž pro tvořivé čtenářeMarta Šimečková 2012-11-26 22:16
Dnes jsme vylosovali dalšího výherce. Gratuluji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  
 • 100 let, 100 knih

  Oslavy stého výročí republiky jsou za námi. Alespoň v Brně, kde se ve dnech 26. května – 17. června 2018 konal festival Re:publika. Brněnské výstaviště v těchto dnech ožilo nebývalým množstvím akcí, kromě klasických výstav prezentujících různé obory si tu mohli návštěvníci zajít na koncert, taneční party, přednášku nebo autorské čtení. A právě na literární sekci se podíváme blíže.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení