Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři knihy Jedenáct

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
il

Dnes jsme pro vás připravili soutěž o tři knihy z nakladatelství Knižná klub. Chtěli byste knihu vyhrát? Pak stačí jenom správně odpovědět na tři otázky.


Výhru do soutěže věnovalo:

Nakladatelství Knižní klub

logi

Cena v soutěži:

3x knihy Jedenáct


kniha


JEDEN OKAMŽIK – JEDENÁCT ŽIVOTŮ – BEZPOČET DŮSLEDKŮ Xavier Ireland utíká před minulostí a snaží se nezasahovat nikomu do života. Skrývá se za svou prací nočního rozhlasového moderátora, při níž ovšem paradoxně radí nespavcům, co si mají počít se svými problémy, a urputně se vyhýbá svým sousedům i novým vztahům. Přesto jeho čin, nebo spíš to, co neudělá, spustí řetězec událostí, které ovlivní životy jedenácti lidí. Navíc mu do jeho staromládeneckého bytu vpadne Pippa a obrátí všechno kolem doslova vzhůru nohama…

Soutěžní otázky:
1. Kolik lidí ovlivní řetězec událostí v knize Jedenáct?
2. Kdo jsou hrdinové souboru povídek Hořká čokoláda (jmenujte alespoň dva případy)?
3. Ve kterém roce se odehrává kniha Smrt nosí rudé škorně?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Knižní klub.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 4. 11. 2012.

Soutěž byla ukončena! Knihy vyhrává Dominika Coufalová, Pavla Ryková a Martina Růžičková. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o tři knihy JedenáctMarta Šimečková 2012-11-11 09:47
Dnes byli vyhlášeni výherci několika soutěží. Omlouváme se za zpoždění a doufáme, že se vám výhry budou líbit. A pokud se mezi výherci nenajdete, nezoufejte, připravujeme další soutěže o zajímavé knihy. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
P. Ryková
+2 Odp.: Soutěž o tři knihy JedenáctP. Ryková 2012-11-19 19:07
Dobrý den, knížka dnes v pořádku došla. Děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
D.Coufalová
+2 Odp.: Soutěž o tři knihy JedenáctD.Coufalová 2012-11-20 21:08
Dobrý den, moc děkuji za výhru. Knížka byla včera v pořádku doručena. :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o tři knihy JedenáctMarta Šimečková 2012-11-21 20:49
Děkujeme za zprávu. Doufám, že se Vám bude kniha líbit :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Paseka naživo. Nakladatelství poprvé zpřístupní veřejnosti slavný pražský dům od Jana Kotěry

  Cyklus autorských čtení v Nakladatelství Paseka spojí literaturu s architekturou. Zájemci budou moct poprvé navštívit slavný Laichterův dům, který na začátku 20. století navrhl Jan Kotěra, a halu s dekorativními vzory od Jana Preislera. První čtení v rámci cyklu Paseka naživo proběhne 23. srpna, debutující Anna Cima představí román Probudím se na Šibuji.

  Číst dál...  
 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení