Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihu Eon: Znovuzrození Dračího oka

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
Eon 100 x 100px
Pro milovníky fantasy literatury jsme připravili ve spolupráci s nakladatelstvím Jota další soutěž, tentokrát o knihu Eon: Znovuzrození Dračího oka. Kouzla, zázračné schopnosti hlavních hrdinů, draci, boj mezi dobre a zlem... nejen to na vás čeká na stránkách tohoto románu, který získal prestižní australskou knižní cenu Aurealis za nejlepší fantasy román.Výhru do soutěže věnuje:


Nakladatelství Jota

logo jota

Nakladatelství JOTA působí na knižním trhu již 18 let a vydalo více než 800 titulů v několika edičních řadách. Po třech letech existence nakladatelství rozšířilo podstatně spektrum vydávaných titulů tematicky i jazykově. Vydáváním děl překládaných z angličtiny, francouzštiny, ruštiny, němčiny i španělštiny se postupně zařadilo mezi jedno z největších nakladatelství v České republice, které vydává ročně na 80 titulů.


Dvanáctiletý Eon prochází už několik let intenzivním výcvikem. Jeho studia dračí magie založené na asijské astrologii zahrnují dva druhy schopností: šerm a magii. Eon spolu se svým mistrem doufá, že bude vybrán jako Dračí oko - učedník jednoho ze dvanácti energetických draků štěstěny.

Soutěžní otázky:

1) Kdy vyšla kniha, o kterou soutěžíme?

2) Jaká je cena knihy Prokletí Sherlocka Holmese?

3) Mladý samuraj - Cesta válečníka je kolikátý díl trilogie?

Nápovědu hledejte na stránkách nakladatelství Jota.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 31. 7. 2009.


Soutěž byla ukončena! Celkem došlo 321 odpovědí.

Výhercem se stává Anna Riantová. Gratulujeme!Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Marta Šimečková 2009-08-04 14:23
Zapomněla jsem vás upozornit, že již byl vylosován výherce soutěže o knihu Eon. Gratulujeme! Pokud jste se soutěže zúčastnili, můžete se podívat, zda jste to nebyli právě vy :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Beseda s Alenou Mornštajnovou v malebném Českém Krumlově

  29. května 2018 se konala beseda a autorské čtení české spisovatelky Aleny Mornštajnové. Příjemný večer si její čtenáři užili v prostorách kavárny Egon Schiele Art Centrum, kde se sešli nad kávou i vínem.

  Číst dál...  
 • Crwecon – Komiksový festival 2018

  Ano, už po třinácté tu máme nejstarší český komiksový festival – Crwecon! Nový ročník se koná v sobotu 9. 6. – a abychom překonali smolnou třináctku, rozhodli jsme se akci udělat zase o něco větší a zajímavější!

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení