Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři diáře Proměny

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
diar

Dnes jsme připravili soutěž o diář na nový kalendářní rok s názvem Proměny, který nedávno vydalo nakladatelství Knižní klub. Stačí jenom odpovědět na tři otázky a diář může být váš.

 

 
Výhru do soutěže věnovalo:


Nakladatelství Knižní klub

logo


Cena v soutěži:

3x
Proměny - Diář 2013

kniha


Diář obsahující citáty z děl nejoblíbenějšího autora naší doby Paula Coelha je tentokrát zaměřený na originální, půvabně vyjádřené a hluboce pravdivé myšlenky vystihující proměny člověka i jeho života, které pronášejí postavy jeho četných románů, ale také autor sám ve svých fejetonech. Ideální dárek pro každého, kdo si přeje, aby ho slova tohoto věhlasného spisovatele provázela každým dnem nadcházejícího roku.

Soutěžní otázky:

1) V jaké vazbě byl diář vydán?
2) Co je základem úspěchu podle knihy Sebedůvěra v práci - Jak ji získat a posilovat?
3) Co ukazuje Christopher Vasey v knize Čas stojí a my plyneme - Jak porozumět času a zvítězit nad stresem?
Správné odpovědi najdete na stránkách nakladatelství Knižní klub.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 1. 7. 2012.

Soutěž byla ukončena! Diář vyhrává Jana Flegrová, Květa Křivohlávková a Marie Sobotková. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Jana Kovářová
0 OdesíláníJana Kovářová 2012-06-10 16:46
Po odeslání odpovědí hlásí stránka chybu :sad:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 RE: OdesíláníMarta Šimečková 2012-06-11 16:15
Tetino, zkuste odpovědi poslat ještě jednou zítra. Pokud by to nefungovalo, zašlete je na redakční e-mail: redakce(zav.)va seliteratura.cz .
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lucie Pyskatá
0 RE: RE: OdesíláníLucie Pyskatá 2012-06-18 16:50
Taky mi to nešlo odeslat, poslala jsem to tedy mailem.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 RE: RE: RE: OdesíláníMarta Šimečková 2012-06-18 21:37
Lucie, e-mail jsme obdrželi, takže Vaše odpovědi jsou už zařazeny do soutěže.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o tři diáře ProměnyMarta Šimečková 2012-07-25 08:47
Dnes jsme konečně vyhlásili výherce soutěže o tři krásné diáře. Všem gratuluji :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Svět knihy po dvacáté čtvrté očima mladého knihomola

  Svět knihy – to je mezinárodní knižní veletrh a literární festival, který si nenechá uniknout žádný milovník literatury.  Festival se každoročně odehrává v prostorách a v přilehlém okolí pražského holešovského výstaviště. Letošní 24. ročník odstartoval ve čtvrtek 10. května a trval až do nedělního odpoledne. Za symbolických 120 korun jste se mohli ponořit do světa knih a komiksů.

  Číst dál...  
 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení