Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o 3 knihy Třetí dívka

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
stul

Tentokrát můžete soutěžit o knihu Třetí dívka, kterou do soutěže věnovala nakladatesltví Knižní klub. Na výhru se mohou těšit tři šťastlivci, kteří správně odpoví na 3 jednoduché otázky.

 

 Ceny do soutěže věnovalo:

Nakladatelství Knižní klub

logo


Cena v soutěži:

3x kniha Třetí dívka

kniha


Soutěžní otázky:

1) Kdo řeší podivný případ v této knize?
2) Kdo je Ariadne Oliverová?
3) Co detektiv snídal?

Odpověti najdete na stránkách www.bux.cz.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 2. 3. 2012.

Soutěž byla ukončena! Knihu vyhrávají Hana Cagášková, Lenka Mynaříková a Jana Církvová. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o 3 knihy Třetí dívkaMarta Šimečková 2012-03-04 15:37
Blahopřeji dalším šťastlivcům :) Tentokrát se mohou těšit na knihu Třetí dívka.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  
 • Román Hana Aleny Mornštajnové ovládl 7. ročník České knihy

  Poprvé v sedmileté historii České knihy obdržel obě její ceny jeden autor. Odborná i studentská porota se ve svých verdiktech výjimečně shodly a za nejlepší titul sedmého ročníku vyhlásily román Hana Aleny Mornštajnové. V příběhu odehrávajícím se v provinčním moravském městě se proplétají malé dějiny s těmi velkými a je v něm reflektována nejtragičtější etapa 20. století: holocaust.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení