Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž pro naše čtenářky

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek

Milé čtenářky, dnešní soutěž je určena těm z vás, které mají rády milostné románky s historickými kulisami. Soutěžit můžete o román Rozmary lásky. Navíc můžete získat krásný šperk, který do soutěže věnuje e-shop Šperky-stříbrné-zlaté.cz.


Výhru do soutěže věnuje:

Firma Šperky-stříbrné-zlaté.cz

logo

Šperky, které v naší firmě vznikají jsou navrhovány tak, aby potěšily široké spektrum zákazníků. Věnujeme se jak šperkům pro děti, tak šperkům pro dospělé. Šperky navrhujeme tak, aby byly nejen krásné , ale i praktické s důrazem na trvanlivost. Při výrobě šperků používáme stříbro čistoty 92,5 % (925/1000) a zlato 58,5 %  14 karátů. Stříbrné šperky do kterých jsou zasazeny krystaly Swarovski a ostatní synetické kameny či  přírodní kameny jsou rhodiované ryzím rhodiem bez přidaní žadných dalších kovů. Rhodium je velmi ušlechtilý drahý kov bělostné barvy jehož cena je daleko vyšší než třeba u zlata a platiny. Rhodium patří do skupiny platinových kovů. Ceněno je hlavně kvůli své mechanické a chemické odolnosti a kvůli svým chemickým vlastnostem. V čisté formě tak jak je používáno na naše šperky nemůže způsobovat žádné alergické reakce

Výhra v soutěži:

kniha Rozmary lásky

kniha


Když Kateřina z Ludanic osiří, stane se majitelkou helfštýnského panství a výhodnou partií. Křehká dívka sní o romantické lásce, ale její manželství s Petrem Vokem má být především výhodným spojením dvou šlechtických rodů. Vzájemná lhostejnost se mění v křehký cit, který však hrozí rozbít Vokova nespoutaná povaha i nepřízeň samotného císaře Rudolfa II. .


Kromě knihy výherce získá:

Stříbrný přívěsek s krystalem Swarovski


vyhra


Soutěžní otázky:


1) Napište alespoň tři barvy zirkonů, které naleznete v sekci Prsteny se zirkony stříbrné na stránkách e-shopu www.sperky-stribrne-zlate.cz.
2) Naleznete na stránkách e-shopu i nabídku stříbrných šperků bez kamenů?
3) V jaké hodnotě můžete v e-shopu nakoupit dárkové poukazy?

Odpověď naleznete na stránkách firmy www.sperky-stribrne-zlate.cz

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 8. října 2011.

Soutěž byla ukončena! Výhercem se stává Dagmar Hladká. Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž pro naše čtenářkyMarta Šimečková 2011-10-09 12:59
A ještě jedno vyhlášení. Opět velká gratulace! ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Svět knihy po dvacáté čtvrté očima mladého knihomola

  Svět knihy – to je mezinárodní knižní veletrh a literární festival, který si nenechá uniknout žádný milovník literatury.  Festival se každoročně odehrává v prostorách a v přilehlém okolí pražského holešovského výstaviště. Letošní 24. ročník odstartoval ve čtvrtek 10. května a trval až do nedělního odpoledne. Za symbolických 120 korun jste se mohli ponořit do světa knih a komiksů.

  Číst dál...  
 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení