Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o knihy a plyšáky

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek

Dnešní soutěž je určena pro malé čtenářky. Tentokrát se soutěží o knihu Nejdelší velrybí píseň, kterou nedávno vydalo nakladatelství BB art, a o zajímavé ceny, které do soutěže věnoval internetových obchod www.hrejiviplysaci.cz. Stačí odpovědět na pár otázek a můžete se těšit na hezké výhry.
Výhru do soutěže věnuje:


Nakladatelství BB art

Naše nabídka knižních titulů je zaměřena především na překladovou beletrii - thrillery, detektivky, romány pro ženy…, populárně naučnou literaturu - historie, biografie…, dětské knihy, komiksy a poezie. Dále nabízíme přes 70 druhů nástěnných a stolních kalendářů různých formátů a motivů. Kalendáře jsou k dostání v prodejnách knihkupectví a papírnictví. Zajišťujeme reklamní přítisk nebo výrobu nového kalendáře na zakázku.Firma Hřejiví plyšáci

Všechny výrobky z kategorií Hřejivý plyšák a Pro potěchu těla dostupné na internetovém obchodě www.hrejiviplysaci.cz lze celé zahřívat v mikrovlnné troubě. Přibližně 2 minuty zahřívání vám poskytnou až 2hodinový příjemný zážitek plný potěchy, pohody a uvolnění provázený jemnou vůní levandule. (Doporučenou dobu zahřívání v mikrovlnné troubě naleznete v návodu u každého z výrobků). Výrobky nejen zahřívají, ale přinesou vám i báječné ochlazení. Stačí je jen vložit do igelitového či mikrotenového sáčku a umístit přibližně na 2 hodiny do mrazáku.


Výhry v soutěži:

1. až 3. výhra:

kniha Nejdelší velrybí píseň

kniha


Může Ellina láska vzbudit mámu z kómatu?
Ella se cítí bolestně osamělá. Její nejlepší kamarádka si našla jinou nejlepší kamarádku. Její nevlastní táta je unavený a nevrlý. A jejich nové miminko v jednom kuse řve. Nejhorší je ale to, že její máma leží v nemocnici v kómatu. Nemůže s Ellou mluvit, nemůže ji pohladit, nemůže ji obejmout.
Školní projekt, který ve škole začali, vypadá zezačátku docela nudně, ale čím víc se toho Ella dozvídá o velrybách, tím víc ji okouzlují. Velryby dokážou zpívat celé hodiny – posílají si navzájem pod vodou své písně lásky. Může se velrybí píseň dostat až k mámě do jejího tak vzdáleného a mlčenlivého světa?
Kniha určená pro čtenářky od deseti do třinácti let z pera u nás dobře známé a oblíbené autorky dětských bestsellerů Jacqueline Wilsonové.


Kromě knihy získáte:

vyhra

1. výhra:
1 ks plyšáka dle vlastního výběru z kategorií:
www.hrejiviplysaci.cz/roztomili-plysaci

www.hrejiviplysaci.cz/dinosauri
(poštovné zdarma
)

2. výhra:
sleva na nákup zboží ve výši 50 % (max. 2 ks, poštovné zdarma)

3. výhra:
sleva na nákup zboží ve výši 30 % (max. 2 ks, poštovné zdarma)

vyhraSoutěžní otázky:

1) Kdo přeložil knihu Nejdelší velrybí píseň?
2) Naleznete v nabídce nakladatelství BB art i jiné knihy od Jacqueline Wilsonové, autorky knihy Nejdelší velrybí píseň?
3) Jak zní originální název knihy Nejdelší velrybí píseň?
4) Jak dlouho se musí hřejiví plyšáci zahřívat v mikrovlnné troubě, aby pak hřály až 2 hodiny?
5) Jaká zvířátka naleznete v sekci Hřejítka z divočiny?
6) Z čeho jsou vyrobena bříška plyšových čistítek?

Odpověď naleznete na stránkách nakladatelství BB art a na stránkách firmy www.hrejiviplysaci.cz

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 9. října 2011.

Soutěž byla ukončena! Z došlých odpovědí byli vylosováni tito výherci:

1. výhru získává Lada Kunetková
2. výhru získává Andrea Kotrlová
3. výhru získává Tereza Krejčířová

Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o knihy a plyšákyMarta Šimečková 2011-10-20 12:45
Gratuluji výhercům! :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Svět knihy po dvacáté čtvrté očima mladého knihomola

  Svět knihy – to je mezinárodní knižní veletrh a literární festival, který si nenechá uniknout žádný milovník literatury.  Festival se každoročně odehrává v prostorách a v přilehlém okolí pražského holešovského výstaviště. Letošní 24. ročník odstartoval ve čtvrtek 10. května a trval až do nedělního odpoledne. Za symbolických 120 korun jste se mohli ponořit do světa knih a komiksů.

  Číst dál...  
 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení