Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o komiksovou knihu Garfieldova show: Prokletí kočičáků

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
garfield

Pro milovníky komiksů a především kocoura Garfielda jsme připravili novou soutěž, tentokrát o knihu Garfieldova show: Prokletí kočičáků. V ní se můžete těšit na povedené kousky slavného kocoura, jeho (trošku hloupoučkého) kamaráda Odieho a (také občas přihlouplého, alespoň z Garfieldova pohledu) pána Jona. Všechny příběhy jsou navíc nově v 3D provedení!Výhru do soutěže věnuje:


Nakladatelství Crew


Výhra v soutěži:


komiksová kniha Garfieldova show: Prokletí kočičáků

 

Garfield má rozměr navíc!
Lenost kombinovaná se žravostí má své následky. Garfield je už třírozměrný! Ale naštěstí o nic méně zábavný.
V knize inspirované úspěšným a novým televizním seriálem najdete několik delších dobrodružství. V nich se Garfield vypraví na lov ryb (v akváriu), vyšetřuje únos (plyšového medvídka), protrpí si děsivý obřad zvaný rodinné focení, málem ovládne svět a ještě učiní vzácný nález, který ho málem připraví o střechu nad hlavou. Prostě pár obyčejných dnů v životě slavného oranžového kocoura!
První kniha z dětské garfieldovské řady je tady – a brzy budou následovat další!

Soutěžní otázky:

1) Jak zní přesně název nulté knihy sebraných Garfieldových stripů, kterou nedávno vydalo nakladatelství Crew?
2) Kdo vytvořil postavu kocoura Garfielda?
3) Kolikátý díl ze série o Garfieldovi vychází 15. srpna 2011?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Crew.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 5. září 2011.

Soutěž byla ukončena! Knihu vyhrává Irena Kopecká. Gratulujeme!


Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o komiksovou knihu Garfieldova show: Prokletí kočičákůMarta Šimečková 2011-09-10 10:29
Gratuluji další výherkyni :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Beseda s Alenou Mornštajnovou v malebném Českém Krumlově

  29. května 2018 se konala beseda a autorské čtení české spisovatelky Aleny Mornštajnové. Příjemný večer si její čtenáři užili v prostorách kavárny Egon Schiele Art Centrum, kde se sešli nad kávou i vínem.

  Číst dál...  
 • Crwecon – Komiksový festival 2018

  Ano, už po třinácté tu máme nejstarší český komiksový festival – Crwecon! Nový ročník se koná v sobotu 9. 6. – a abychom překonali smolnou třináctku, rozhodli jsme se akci udělat zase o něco větší a zajímavější!

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení