Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři výtisky knihy Věř mi

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
abs

Máte rádi románky? A co takhle fantasy? Že vám tato kombinace připadne nezvyklá? Ano, máte pravdu. Ale autorka Jessica Inclán se nebojí inovací, a tak si vybrala jaké hlavního hrdinu nového románu pohledného muže, typického svůdce žen, který je čaroděj. Zajímá vás víc? Pak si nenechte ujít novinku Věř mi z edice Kassandra. Na našich stránkách si navíc můžete nasoutěžit hned o tři výtisky.Výhru do soutěže věnuje:


Nakladatelství Metafora

logo

 

Naše nakladatelství vzniklo v roce 2001 a jako první knihu jsme vydali knižní předlohu oblíbeného TV seriálu Sex ve městě. Orientujeme se spíše na překladovou literaturu. Vydáváme knížky z různých oblastí, především beletrii, detektivky, esoteriku, knížky o koních, nápady a rady na ruční práce a také edici čtení pro ženy-KASSANDRA,... Občas ale sáhneme i po českém autorovi. V současné době máme "na kontě" knížky těchto: Jenny Nowak, Sarah Biderman, Ivana Tischlerová, Milan Vranka a Albert Salický. Mezi naše kmenové zahraniční autory patří: J. M. Coetzee, Robert Crais, Paul Doherty, Giacinta Carusová, Joseph Finder, David Gibbins, Laura Joh Rowlandová, Paul Sussman, Yrsa Sigurdardóttir, Heather Terrelová, Susan Wiggsová, Sherryl Woodsová,...

Výhra v soutěži:

3 výtisky knihy Věř mi


Sariel, Rufus a Felix, tři bratři nadaní magickou mocí, nad nimiž dokáže zvítězit jen nejmocnější kouzlo na světě – láska.

Pohledný svůdce Felix je sice čaroděj, ale byl by raději, kdyby si mohl dál užívat ve svém přímořském ráji. Ani trochu se mu nechce odjet do Paříže, kde má z rozhodnutí magické Rady hrát obyčejného člověka, aby odhalili úskoky nepřítele. A to navíc ve dvojici s překrásnou Sayblee, která mu už celé roky úspěšně odolává. Jenže zlo, hrozící zničit svět čarodějů i lidí opět povstává, a boj se zdá příliš těžký…
Zvlášť když se temný zloduch Quain pokusí udělat ze Sayblee svou loutku a nástroj zkázy. Zbývá jediná naděje, jediná síla, která může vše zachránit…

Soutěžní otázky:

1) Kdy byl přidán do nabídky nakladatelství Metafora titul, o který soutěžíme?
2) Jak se jmenuje další román Jessicy Inclán, který dosud nebyl vyprodán a v němž se hlavní hrdinka jmenuje Fabia Fairová?
3) Kolik knih vyšlo v edici Kassandra?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Metafora.

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 31. srpna 2011.

Soutěž byla ukončena!

Z došlých odpovědí byli vylosováni tito výherci: Míla Gebauerová, Iveta Kroulová a Šárka Růžová.

Gratulujeme!

Komentáře   

 
Pajulinka
0 RE: Soutěž o tři výtisky knihy Věř miPajulinka 2011-08-11 10:07
tak tuhle knihu chci vyhrát :lol: :-*
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o tři výtisky knihy Věř miMarta Šimečková 2011-09-03 13:08
A další 3 výherkyně se mohou těšit na knihu, tentokrát na "Věř mi" autorky Jessicy Inclán.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Ivča
0 --Ivča 2011-09-07 14:30
Děkuji za knížku :)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  
 • 100 let, 100 knih

  Oslavy stého výročí republiky jsou za námi. Alespoň v Brně, kde se ve dnech 26. května – 17. června 2018 konal festival Re:publika. Brněnské výstaviště v těchto dnech ožilo nebývalým množstvím akcí, kromě klasických výstav prezentujících různé obory si tu mohli návštěvníci zajít na koncert, taneční party, přednášku nebo autorské čtení. A právě na literární sekci se podíváme blíže.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení