Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři výtisky bestselleru Žena v kleci

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
kniha

Nový román, který napsal úspěšný dánský autor Jussi Adler-Olsen, zaujme všechny milovníky detektivních thrillerů. Žena v kleci je už nyní světovým bestsellerem a díky nakladatelství Host si jej mohou přečíst i čeští čtenáři. My vám přinášíme soutěž hned o tři výtisky tohoto čtivého románu... stačí zodpovědět tři jednoduché otázky a kniha může být vaše.
Výhra v soutěži:


3 výtisky bestselleru Žena v kleci

Komisař Carl Mørck je po traumatické události, utrpěné během služby, přeložen do nově založeného oddělení Q, kde se má zabývat nevyřešenými případy z minulosti. Případ mladé političky Merete Lynggaardové, jež před pěti lety beze stop zmizela, v něm probudí detektivní instinkty, které považoval za dávno vyhaslé. V pátrání mu účinně pomáhá svérázný arabský přistěhovalec Asad, jehož přítomnost v díle je zdrojem multikulturního napětí i mnoha humorných situací. Čím hlouběji Carl Mørck do případu proniká, tím větší nachází nesrovnalosti. Je opravdu možné, že ta žena je stále ještě naživu, že ji někdo vězní a týrá na neznámém místě?

Výhru do soutěže věnuje:

Nakladatelství Host

Nakladatelství Host zaujímá v současnosti nepřehlédnutelné místo na českém knižním trhu, s jeho tituly se čtenáři setkávají už celých dvacet let. Host vydává tradičně především kvalitní českou prózu a poezii, literární teorii i literaturu naučnou — publikace věnované zejména historii, sociologii, filmové vědě i dalším oborům. V posledních letech se výrazně rozšířila řada překladové beletrie, ale nově zde našla přístřeší například i prestižní edice Česká knižnice s výbory z děl českých klasiků.

Soutěžní otázky:


1) Kdo o románu napsal toto hodnocení: "Mám podezření, že se román stane bestsellerem"?

2) Jak se jmenuje překladatelka knihy?

3) V jakém roce se odehrává třetí kapitola knihy (viz ukázka z knihy)?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Host

Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 31. srpna 2011.

Soutěž byla ukončena!

Knihu vyhrávají: Eliška Jeníčková, Kateřina Sikorová a Tereza Vlášková.

Gratulujeme!

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 RE: Soutěž o tři výtisky bestselleru Žena v kleciMarta Šimečková 2011-09-03 13:00
Byli vylosováni 3 výherci, kteří získávají knihu "Žena v kleci". Gratuluji :lol:
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Tereza V.
0 Děkuji :-)Tereza V. 2011-09-09 20:39
Kniha včera dorazila, ani jsem o výhře nevěděla :-) Děkuji :-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Založena Česká akademie komiksu

  V pražském Café Neustadt byla v pondělí 25. června založena Česká akademie komiksu. Smyslem nového spolku je především s větší důstojností i propagací udělovat komiksové ceny Muriel, jejichž vyhlašovatelem od nynějška bude právě ČAK.

  Číst dál...  
 • Vyhlášení cen za českou detektivní literaturu

  Cena Jiřího Marka pro nejlepší detektivku vydanou v roce 2017 putuje k Vilému Křížkovi za historický příběh Smrt má vůni inkoustu (nakladatelství Mystery Press).

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení