Ostatní

Soutěžte a nakupujte se slevou na Motivpress.cz

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
kniha
Vydavatelství a internetové knihkupectví Motivpress.cz nedávno vydalo knihu Jak se nespálit podruhé, v níž je vysvětlena strategie a praxe výběrového řízení. Jedná se o novou knihu Františka Hroníka, v níž autor navazuje na titul Jak se nespálit při výběru zaměstnanců, jenž se dočkal kladných ohlasů u čtenářské veřejnosti i u kritiků a byl již zcela vyprodán.

 

Odborná publikace Jak se nespálit podruhé, které se rovněž podle barvy přebalu přezdívá „oranžový Hroník“, je určena pro studenty psychologie, andragogiky a personálního řízení, také ji uvítají manažeři a personalisté, kteří se chtějí něčemu přiučit ve svém oboru. V anotaci knihy se rovněž uvádí, že „je knihou, která je odbornou událostí a reflektuje hodnoty, které přináší agentura Motiv P. Těmito hodnotami jsou: prospěšnost, poctivost a profesionalita. K tomu zbývá dodat, že ke knize lze přidat ještě další „p“ a tím je praktičnost“.

obal knihyKniha je psána populárně naučným jazykem, nemusíte se proto obávat přílišného užívání termínů a suchého výkladu. Naopak – čtení je díky věcným vysvětlivkám a četným příkladům velmi přínosná pro odborníky i pro méně zkušené v oblasti výběrového řízení.

Pokud se knihu rozhodnete věnovat jako dárek, pak můžete využít online autogramiády. Stačí do připraveného formuláře, který naleznete na stránkách Motivpress.cz, vyplnit věnování, které pak doktor Hroník napíše do vámi objednané knihy. Nyní navíc můžete využít skvělé ceny – po celý únor lze knihu zakoupit se slevou 100 Kč.

A jestliže rádi soutěžíte, můžete se zúčastnit soutěže, kterou pořádá Motivpress na svých stránkách. Soutěžící mají za úkol zodpovědět tři jednoduché otázky a vyplnit kontaktní údaje. Pokud budou mít štěstí v závěrečném slosování, mohou se těšit právě na tuto skvělou knihu Jak se nespálit podruhé. Soutěž naleznete zde.Pro naše čtenáře máme navíc další skvělou zprávu: pokud při objednání jakékoliv další knihy na stránkách Motivpress.cz zadáte do kolonky s kódem heslo „vaseliteratura“, získáte slevu 10 %.

Motivpress vám přináší odbornou literaturu z oblasti osobního rozvoje, managementu, marketingu, účetnictví, počítačů a komunikace, a to jak vlastně vydané tituly, tak publikace vydané nakladatelstvím Grada, Computer, Management Press a jinými. V nabídce firmy Motivpress naleznete rovněž vzdělávací CD a DVD, mezi dětmi i dospělými oblíbené společenské hry a filmy na DVD.

Soutěže

Aktuality

 • Na audioknižní trh vstupuje nová značka VOXI

  Obliba audioknih v České republice stále roste. Celkový objem trhu v roce 2018 dosáhl téměř 150 milionů korun, v roce 2019 by to podle odhadů mohlo být až o 20 milionů víc. Na to reaguje i největší český knižní vydavatel Albatros Media a vstupuje na audioknižní trh s novou značkou Voxi.

  Číst dál...  
 • 6 knih, které si vybrat do zimních dnů

  Podzim a zima jsou nádherné období plné dešťů, větru a sněhu. Často je venku takové počasí, že už nejde jít ani na procházku a musíte zůstat zalezlí doma se šálkem kávy nebo čaje. Takové počasí ovšem není důvod k zoufalství, naopak jde o skvělý důvod si otevřít nějakou knihu a začíst se do stránek divotvorných světů a nechat se ohromit kouzlem hlavních hrdinů. Nyní vám nabízím několik knih, které již nejsou nové, možná je někteří znáte, ovšem do těchto skoro už zimních dnů se skvěle hodí. Takže pokud jste je ještě neměli šanci přečíst, honem do toho.

  Číst dál...  

Nové komentáře

Doporučujeme

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení