Vaše literatura

Ostatní

Knihy humorné a jiné nezařazené
 » Ostatní
Entry PriceLabel Date
Nakladatel: Práh Rok vydání: 2011 Anotace: Pestrý pr...[more]
99 Kč Nabídka
27.12.2011
by Marta Šimečková
Koupím "Duše a vesmír" od Liz Greene v jakémkoliv stavu,...[more]
2000 Poptávka
30.11.2011
by -
Anotace: Příběh pozoruhodného lidského vítězství - p...[more]
79 Kč Nabídka
13.06.2011
by Marta Šimečková
Anotace: Výjimečná kniha představuje filmového režisé...[more]
89 Kč Nabídka
13.06.2011
by Marta Šimečková
koupím tuto knihu,může být i lehce poškozena
nabídněte Poptávka
09.05.2011
by -
koupím tuto knihu,může být i lehce poškozena
nabídněte Poptávka
09.05.2011
by -
 » Ostatní

Aktuality

 • Březen 2024 odstartoval svůj běh Knižním festivalem v Ostravě

  V prvních dvou březnových dnech proběhl v Ostravě 5. ročník Knižního festivalu. Jako vždy nadšení čtenáři nakupovali knížky, navštěvovali  nejrůznější besedy, trpělivě stáli v dlouhých frontách na podpis svého oblíbeného spisovatele nebo jiné známé osobnosti. Mohli se také účastnit  dvou živých rozhlasových vysílání.

  Číst dál...  
 • Česká vlna nakladatelství Host

  Není sporu o tom, že se nakladatelství Host v průběhu let podařilo pod svou značku shromáždit celou řadu vynikajících českých autorů. Svědčí o tom zájem čtenářů i odezvy v médiích. Host věnuje pozornost propagaci pravidelnou účastí na knižních veletrzích, ale také pořádá samostatné akce. Ta, která je nazvána Česká vlna, představuje čtenářům autory a jejich knihy.

  Číst dál...  

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení