Ukázky z knih

Poznejte svou budoucnost

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
il

Vítejte na kouzelné cestě poznání. Pomocí výkladu karet, numerologie, čtení z ruky, kyvadélka, automatické kresby a dalších metod zjistíme, kterým směrem se máme vydat. Můžeme tak poradit sobě i svým blízkým, pokud se získanými informacemi naložíme správně. Máme-li potkat osudového partnera, musíme mu vykročit naproti. A to platí u všeho. Štěstí je třeba vyjít vstříc, aby vědělo, do které náruče má spadnout...


knihaUkázka z knihy:

Čísla stejně vše ostatní vibrují určitou energií. Numerologie je poměrně rychlý a snadný způsob, jak se dozvědět, s jakými vlohami a predispozicemi jsme se narodili na tento svět.
Nedá se s určitostí říct, zda vibrace čísel v datu narození ovlivňují lidskou povahu, nebo jsme si vybrali datum narození podle vnitřní duševní vibrace. Datum narození je zrcadlem našeho vnitřního Já. Můžeme tak snaději pochopit sami sebe a své blízké.
Stejně jako astrolgoie, také numerologie využívá ke zjišťění informací datum narození. Není ale zapotřebí žádných složitých tabulek nebo programu v počítači. Stačí pouze papír, tužka a chuť dozvědět se o sobě něco víc.

Jednou mne o numerologický rozbor požádala sympatická mladá žena, která se stále nemohla prosadit jako prodejce realit, ačkoliv ji tento obor vždy velmi přitahoval. Právě procházela finanční i životní krizí, obchody se vůbec nehýbaly. Než svou živnost položila, rozhodla se poradit s někým, kdo by se na její případ podíval objektivně a s nadhledem, aby jí její záměr skončit s podnikáním potvrdil, nebo naopak poskytl ještě nějakou naději.
Při prvním pohledu působila žena velmi profesionálně, dokonalé oblečení, make-up, vystupování. Nechala si udělat numerologický rozbor, kde se ukázalo, že je poměrně velký introvert a jednání s lidmi se ve skutečnosti bojí. Svoji introvertnost a vnitřní nejistotu maskovala upovídaností, takže by to málokoho napadlo.

Nebylo divu, že se obchody nehývaly, když už předem vysílala na všechny strany signál, že se osobního jednání bojí, odmítá ho, protože v ní vyvolává takové negativní pocity, které občas vedly až k žaludečním neuózám a migrénám. Potenciální klient se pro nemovitost nakonec málokdy rozhodl, protože měl pocit, že to není přesně to, co hledá, nebo že tam není něco v pořádku. Jednal podle toho, co žena vysílala na mimosmyslové rovině.
Zároveň dělala jednu velkou chybu. Nenaslouchala klientům. Snažila se naopak svého klienta co nejvíce zavalit informacemi, aniž by sledovala, co vlastně klient hledá.

Poradila jsem jí, aby využila svoji citlivou introverci pozitivním způsobem tak, že začne svým klientům naslouchat, více se ptát a vnímat jejich reakce. Nebude tak mít z osobních a telefonických jednání takový strach, protože nechá hovořit klienta a nebude muset stále vymýšlet způsob, jak klienta zaujmout, a bude také lépe vědět, co klient hledá, takže mu bude moct nabídnout nemovitosti šité na míru.

Za rok jsme se znovu sešly a dotyčná žena zářila štěstím, protože se jí konečně začalo dařit. Dokonce si našla partnera, s kterým plánuje rodinu. Její introverce a vnitřní citlivost ji přestaly ovládat, ale naopak se staly jejím věrným sluhou a pomocníkem.
A právě od toho tu je numerologie, abychom pochopili sami sebe a mohli být svým vlastním a nejlepším manažerem svého profesního a osobního života.

Poznejte svou budoucnost
Autor: Christian Clara
Vydavatelství: Alpress

 

Doporučujeme

Aktuality

 • Cena Česká kniha pošesté

  Aktuální informace z 28. 4. 2017 - tři nominované knihy - čtěte dále.

  Cena Česká kniha je opět tady, tentokrát již 6. ročník. Každoročně vás informujeme o knihách, nominovaných na vítězství, postupně tak, jak se zužuje jejich výběr. V šestém ročníku došlo k jedné zásadní změně, o níž se dočtete v následujícím textu, převzatém z tiskové zprávy organizátora.

  Číst dál...  
 • Humbook 2017

  V loňském roce se uskutečnil první ročník literárního festivalu Humbook, který lákal především příznivce oblíbeného stylu Young adult. Pořadatelství se ujala nakladatelství Fragment a CooBoo.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Želvou proti zdi

  Ode dneška soutěžíme o knihu Želvou proti zdi z nakladatelství Mladá fronta. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení