Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o dvě knihy Šifra mistra Leonarda

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek
Máte rádi historické romány? A už jste četli knihu Šifra mistra Leonarda nebo jste viděli její filmové zpracování? A chtěli byste mít tento román, který si získal srdce mnoha čtenářů a hnul žlučí Vatikánu, mít ve své knihovničce? Pak se zúčastněte naší soutěže a třeba se na vás usměje štěstí! Opět stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a kniha může být vaše.

 


Výhru do soutěže věnuje:

Online knihkupectví Dobré knihy.cz

logo

Online knihkupectví Dobré Knihy Vám přináší širokou nabídku knih všech možných žánrů. Nabízíme nové knihy a knižní novinky, levné knihy různých žánrů, ale i knihy zdarma ke stažení. Žánry knih, které mimo jiné nabízíme, jsou například knihy pro děti, sci-fi, krásná literatura, dětské knihy, naučné knihy, encyklopedie, knihy věnované cestování nebo životnímu stylu a mnohé další. Všechna literatura a knihy jsou pečlivě roztříděny do přehledných kategorií. Nabízíme i knihy zaměřené na digitální fotografii.


Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor náboženské symbolologie, pobývá služebně v Paříži, když v jeho hotelovém pokoji zazvoní telefon. Správce uměleckých sbírek v Louvru byl zavražděn. Co s tím má společného profesor historie? Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam policie objevila.Soutěžní otázky:

1) Jak se jmenuje dívka, kterou zachrání Cale - hlavní hrdina románu Levá ruka boží?
2) Kolik receptů naleznete v knize Bravo, šéfe! 1: Zdeněk Pohlreich vaří mezinárodní kuchyni (+ DVD)?
3) Jak se jmenuje hlavní hrdinka románu Hostitel, jejíž tělo se snaží ovládnout Poutnice?

Odpovědi naleznete na stránkách www.dobre-knihy.cz.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 24. 2. 2010.


Soutěž byla ukončena! Z došlých odpovědí byli vylosování tito výherci:

Hana Vovsíková a Miloslava Lasáková

Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Marta Šimečková 2010-03-02 10:03
Byli vylosováni výherci v soutěži o román Šifra mistra Leonarda. Gratuluji a doufám, že se kniha bude líbit ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Humbook 2017

  V loňském roce se uskutečnil první ročník literárního festivalu Humbook, který lákal především příznivce oblíbeného stylu Young adult. Pořadatelství se ujala nakladatelství Fragment a CooBoo.

  Číst dál...  
 • Cena Česká kniha pošesté

  Cena Česká kniha je opět tady, tentokrát již 6. ročník. Každoročně vás informujeme o knihách, nominovaných na vítězství, postupně tak, jak se zužuje jejich výběr. V šestém ročníku došlo k jedné zásadní změně, o níž se dočtete v následujícím textu, převzatém z tiskové zprávy organizátora.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Doporučujeme

icon 10x10px Atraktivní práce pro všechny, kteří si věří.
icon 10x10px SMS zdarma do všech sítí.

Soutěž

 • Soutěž o knihu Závěje

  Ode dneška soutěžíme o knihu Závěje z nakladatelství Kniha Zlín. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení