Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o dvě knihy Šifra mistra Leonarda

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek
Máte rádi historické romány? A už jste četli knihu Šifra mistra Leonarda nebo jste viděli její filmové zpracování? A chtěli byste mít tento román, který si získal srdce mnoha čtenářů a hnul žlučí Vatikánu, mít ve své knihovničce? Pak se zúčastněte naší soutěže a třeba se na vás usměje štěstí! Opět stačí odpovědět na tři jednoduché otázky a kniha může být vaše.

 


Výhru do soutěže věnuje:

Online knihkupectví Dobré knihy.cz

logo

Online knihkupectví Dobré Knihy Vám přináší širokou nabídku knih všech možných žánrů. Nabízíme nové knihy a knižní novinky, levné knihy různých žánrů, ale i knihy zdarma ke stažení. Žánry knih, které mimo jiné nabízíme, jsou například knihy pro děti, sci-fi, krásná literatura, dětské knihy, naučné knihy, encyklopedie, knihy věnované cestování nebo životnímu stylu a mnohé další. Všechna literatura a knihy jsou pečlivě roztříděny do přehledných kategorií. Nabízíme i knihy zaměřené na digitální fotografii.


Vražedné tajemství zakódované do nejznámějšího Leonardova obrazu sahá až do dnešních dnů… Ve hře není nic menšího než svatý grál! Robert Langdon, uznávaný harvardský profesor náboženské symbolologie, pobývá služebně v Paříži, když v jeho hotelovém pokoji zazvoní telefon. Správce uměleckých sbírek v Louvru byl zavražděn. Co s tím má společného profesor historie? Důvod leží hned vedle mrtvého těla: nevysvětlitelná šifra, kterou tam policie objevila.Soutěžní otázky:

1) Jak se jmenuje dívka, kterou zachrání Cale - hlavní hrdina románu Levá ruka boží?
2) Kolik receptů naleznete v knize Bravo, šéfe! 1: Zdeněk Pohlreich vaří mezinárodní kuchyni (+ DVD)?
3) Jak se jmenuje hlavní hrdinka románu Hostitel, jejíž tělo se snaží ovládnout Poutnice?

Odpovědi naleznete na stránkách www.dobre-knihy.cz.Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 24. 2. 2010.


Soutěž byla ukončena! Z došlých odpovědí byli vylosování tito výherci:

Hana Vovsíková a Miloslava Lasáková

Gratulujeme!

 

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Marta Šimečková 2010-03-02 10:03
Byli vylosováni výherci v soutěži o román Šifra mistra Leonarda. Gratuluji a doufám, že se kniha bude líbit ;-)
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  
 • Román Hana Aleny Mornštajnové ovládl 7. ročník České knihy

  Poprvé v sedmileté historii České knihy obdržel obě její ceny jeden autor. Odborná i studentská porota se ve svých verdiktech výjimečně shodly a za nejlepší titul sedmého ročníku vyhlásily román Hana Aleny Mornštajnové. V příběhu odehrávajícím se v provinčním moravském městě se proplétají malé dějiny s těmi velkými a je v něm reflektována nejtragičtější etapa 20. století: holocaust.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení