Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři krásně ilustrované encyklopedie

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
ddarek
Máte rádi krásně ilustrované encyklopedie, ve kterých se dozvíte mnoho zajímavých informací? Zajímá vás, jak žijí predátoři, co se odehrává v lidském těle a co zajímavého se u nás událo v předešlých staletích? Potom je pro vás určena tato soutěž, ve které můžete vyhrát tři krásné knihy, které nedávno vydalo nakladatelství Fragment. Ty jsou ideální také jako vánoční dáreček pod stromeček! Udělejte radost sobě nebo svým blízkým knižním balíčkem, který můžete vyhrát na našich stránkách.


Výhru do soutěže věnuje:

Nakladatelství Fragment

logo

 

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler - Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. Nakladatelství Fragment se zaměřuje na původní i převzaté tituly zejména z oblasti populárně naučné literatury, beletrie pro děti a mládež a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky a turistické průvodce. Nemalá část produkce nakladatelství je věnována také populárně naučné literatuře a beletrii pro dospělé čtenáře.

 

 

vyhra
 

Soutěžní otázky:

1) Kdo napsal Cipískovu loupežnickou knížku?

2) Kniha ZEMĚ - 400 jedinečných míst naší planety představuje výběr přírodních, historických... a jakých lokalit naší planety?

3) Kdo ilustroval knihu Malostranské povídky?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Fragment.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 19. 12. 2009.

 

Soutěž byla ukončena! Výhercem se stává Věra Lesáková. Gratulujeme!


 

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Marta Šimečková 2009-12-21 10:54
Před Vánoci rozdáváme další dárečky - tentokrát knižní balíček, který obsahuje tři krásně ilustrované encyklopedie. Výherkyni gratulujeme!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Studentskou cenu České knihy udělí gymnazisté ze dvou měst

  Cenu Česká kniha obdrží v květnu jeden ze čtrnácti titulů, které vzešly z prvního výběru odborné poroty složené z akademiků, překladatelů a knihkupců. Současně s tím vybrali studenti gymnázií z Prahy a Českých Budějovic pět titulů, z nichž za necelé dva měsíce zvolí historicky druhého laureáta Studentské ceny Česká kniha.

  Číst dál...  
 • Nejkrásnější knihou roku se může stát celkem 55 knih. Které to jsou?

  Slavnostní vyhlášení Nejkrásnější české knihy roku 2017 je na spadnutí. Už 19. dubna budeme znát vítěze pyšnící se nejlepším grafickým, polygrafickým a ilustračním zpracováním. O titul zabojuje celkem 55 knih v šesti kategoriích. Patří mezi ně knihy jako Kůň a had, Humans of Prague nebo Veřejná tajemství. Seznamte se.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení