Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři krásně ilustrované encyklopedie

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
ddarek
Máte rádi krásně ilustrované encyklopedie, ve kterých se dozvíte mnoho zajímavých informací? Zajímá vás, jak žijí predátoři, co se odehrává v lidském těle a co zajímavého se u nás událo v předešlých staletích? Potom je pro vás určena tato soutěž, ve které můžete vyhrát tři krásné knihy, které nedávno vydalo nakladatelství Fragment. Ty jsou ideální také jako vánoční dáreček pod stromeček! Udělejte radost sobě nebo svým blízkým knižním balíčkem, který můžete vyhrát na našich stránkách.


Výhru do soutěže věnuje:

Nakladatelství Fragment

logo

 

Nakladatelství Fragment vzniklo v roce 1991 pod názvem Jan Eisler - Fragment a od května 2007 funguje jako Nakladatelství FRAGMENT, s.r.o. Nakladatelství Fragment se zaměřuje na původní i převzaté tituly zejména z oblasti populárně naučné literatury, beletrie pro děti a mládež a leporel pro nejmenší. Dále vydává doplňkové učebnice, slovníky a turistické průvodce. Nemalá část produkce nakladatelství je věnována také populárně naučné literatuře a beletrii pro dospělé čtenáře.

 

 

vyhra
 

Soutěžní otázky:

1) Kdo napsal Cipískovu loupežnickou knížku?

2) Kniha ZEMĚ - 400 jedinečných míst naší planety představuje výběr přírodních, historických... a jakých lokalit naší planety?

3) Kdo ilustroval knihu Malostranské povídky?

Odpovědi naleznete na stránkách nakladatelství Fragment.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět tři otázky, odpovědi a své jméno s korespondenční adresou vyplňte do odpovědního formuláře. Výherce bude vylosován ze všech správných odpovědí. Odpovídejte nejpozději do 19. 12. 2009.

 

Soutěž byla ukončena! Výhercem se stává Věra Lesáková. Gratulujeme!


 

Komentáře   

 
Marta Šimečková
0 Marta Šimečková 2009-12-21 10:54
Před Vánoci rozdáváme další dárečky - tentokrát knižní balíček, který obsahuje tři krásně ilustrované encyklopedie. Výherkyni gratulujeme!
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení