Soutěže: Ukončené soutěže

Pravidla velké vánoční soutěže

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek 100x100
Chcete získat dárečky pod stromeček? Pak stačí zapojit se do naší velké vánoční soutěže! Připravili jsme pro vás přes 60 krásných výher, které může získat každý z vás – stačí správně odpovědět na několik otázek a poté mít štěstí v závěrečném losování.

 

Soutěž bude spuštěna 16. 11. 2009 a bude probíhat ve čtyřech soutěžních kolech.

1. kolo bude probíhat ve dnech: 16. až 22. 11. 2009
2. kolo bude probíhat ve dnech: 23. až 29. 11. 2009
3. kolo bude probíhat ve dnech: 30. 11. až 6. 12. 2009
4. kolo bude probíhat ve dnech: 7. až 13. 12. 2009

Po dobu trvání každého kola bude na stránkách zveřejněn odpovědní formulář. Soutěžící budou mít za úkol zodpovědět otázky, na něž budou hledat odpovědi na uvedených stránkách našich sponzorů. Po skončení každého kola budeme losovat výherce dílčích cen. Do slosování v daném kole budou zařazeny pouze ty odpovědníky, které budou mít všechny otázky zodpovězeny správně.

Navíc po skončení všech čtyř kol vylosujeme ze všech správných došlých odpovědí (ze všech 4 kol) hlavní ceny. Jednotlivých kol se každý může zúčastnit jen jednou; duplicitní formuláře jsou automaticky mazány a vyřazeny ze soutěže. V závěrečném losování tak může mít každý maximálně 4 vyplněné odpovědníky (za každé kolo jeden).

Čím více kol se zúčastníte, o to větší máte šanci na výhru!

Jména výherců se dozvíte nejpozději do týdne od ukončení soutěže.Podrobná pravidla:

Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané s trvalým pobytem v České republice.

Jednotlivých kol se každý může zúčastnit jen jednou; duplicitní formuláře jsou automaticky mazány a vyřazeny ze soutěže.

Výherce bude o své výhře upozorněn e-mailem a bude rovněž zveřejněn na stránkách soutěže.

Výhry v soutěžích nelze vymáhat soudní cestou. Výhry budou zaslány nejpozději do měsíce od data skončení soutěže na adresy uvedené v odpovědním formuláři. Pokud budou výhry rozesílány sponzory soutěží, pak za jejich doručení nepřebírá pořadatel soutěže žádnou zodpovědnost. Pořadatel soutěže rovněž nepřebírá žádnou zodpovědnost za nedoručení výhry způsobené jinými okolnostmi (například nedoručením ze strany České pošty).  Výherce je povinen vyplnit do kontaktního formuláře veškeré korespondenční náležitosti; pokud bude adresa a jméno uvedeno nekompletní, nebude výhra odeslána a proběhne nové losování.

Rovněž pokud si výherce svou výhru nepřevezme v datu určeném Českou poštou a výhra se vrátí nedoručená zpět pořadateli, pak tato výhra propadá  a bude použita v některé z dalších soutěží.

Soutěže

Aktuality

 • Program veletrhu Svět knihy 2018 je venku. Na co se můžete těšit?

  Na co se na letošním Světě knihy těšit? „Na Světě knihy nás letos čeká dost zajímavých věcí,“ říká Jiří Pavlovský z nakladatelství Crew. „Především tam budeme představovat sérii Znovuzrození hrdinů DC, největší komiksovou akci u nás, a i první tituly z téhle řady – a čím lepším začít, než Batmanem?“ 

  Číst dál...  
 • Kniha ti sluší 2018: Světový (tý)den knihy a autorských práv se bude slavit v knihkupectvích i knihovnách, zapojí se řada autorů i nakladatelů

  Další ročník osvětové kampaně Svazu českých knihkupců a nakladatelů Kniha ti sluší podporující českou knižní kulturu se blíží – od 23. do 29. dubna se bude slavit v knihkupectvích i knihovnách po celé České republice. Zapojí se do něj celá řada autorů i nakladatelů. Jedním z letošních témat je ochrana autorských práv. Pro všechny příznivce knížek a čtení je připraven dárek v podobě slevového kupónu na knihy, který bude během trvání kampaně uplatnitelný ve všech spřízněných knihkupectvích. SČKN připravilo také soutěž pro třídní kolektivy ze základních škol, kterou společně s dětskými autory Janou Klimentovou, Hynkem Klimkem a Tomášem Němečkem vyhlásí 23. dubna od 10.00 v Paláci knih Luxor. Tváří letošního ročníku se stal oblíbený youtuber Kovy.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení