Soutěže: Ukončené soutěže

Pravidla velké vánoční soutěže

1 1 1 1 1 (0 hlasů)
darek 100x100
Chcete získat dárečky pod stromeček? Pak stačí zapojit se do naší velké vánoční soutěže! Připravili jsme pro vás přes 60 krásných výher, které může získat každý z vás – stačí správně odpovědět na několik otázek a poté mít štěstí v závěrečném losování.

 

Soutěž bude spuštěna 16. 11. 2009 a bude probíhat ve čtyřech soutěžních kolech.

1. kolo bude probíhat ve dnech: 16. až 22. 11. 2009
2. kolo bude probíhat ve dnech: 23. až 29. 11. 2009
3. kolo bude probíhat ve dnech: 30. 11. až 6. 12. 2009
4. kolo bude probíhat ve dnech: 7. až 13. 12. 2009

Po dobu trvání každého kola bude na stránkách zveřejněn odpovědní formulář. Soutěžící budou mít za úkol zodpovědět otázky, na něž budou hledat odpovědi na uvedených stránkách našich sponzorů. Po skončení každého kola budeme losovat výherce dílčích cen. Do slosování v daném kole budou zařazeny pouze ty odpovědníky, které budou mít všechny otázky zodpovězeny správně.

Navíc po skončení všech čtyř kol vylosujeme ze všech správných došlých odpovědí (ze všech 4 kol) hlavní ceny. Jednotlivých kol se každý může zúčastnit jen jednou; duplicitní formuláře jsou automaticky mazány a vyřazeny ze soutěže. V závěrečném losování tak může mít každý maximálně 4 vyplněné odpovědníky (za každé kolo jeden).

Čím více kol se zúčastníte, o to větší máte šanci na výhru!

Jména výherců se dozvíte nejpozději do týdne od ukončení soutěže.Podrobná pravidla:

Svou účastí v soutěži potvrzujete, že s pravidly souhlasíte.

Soutěže se mohou zúčastnit pouze občané s trvalým pobytem v České republice.

Jednotlivých kol se každý může zúčastnit jen jednou; duplicitní formuláře jsou automaticky mazány a vyřazeny ze soutěže.

Výherce bude o své výhře upozorněn e-mailem a bude rovněž zveřejněn na stránkách soutěže.

Výhry v soutěžích nelze vymáhat soudní cestou. Výhry budou zaslány nejpozději do měsíce od data skončení soutěže na adresy uvedené v odpovědním formuláři. Pokud budou výhry rozesílány sponzory soutěží, pak za jejich doručení nepřebírá pořadatel soutěže žádnou zodpovědnost. Pořadatel soutěže rovněž nepřebírá žádnou zodpovědnost za nedoručení výhry způsobené jinými okolnostmi (například nedoručením ze strany České pošty).  Výherce je povinen vyplnit do kontaktního formuláře veškeré korespondenční náležitosti; pokud bude adresa a jméno uvedeno nekompletní, nebude výhra odeslána a proběhne nové losování.

Rovněž pokud si výherce svou výhru nepřevezme v datu určeném Českou poštou a výhra se vrátí nedoručená zpět pořadateli, pak tato výhra propadá  a bude použita v některé z dalších soutěží.

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o 3 knihy Oheň a voda

  Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Oheň a voda z nakladatelství Metafora. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, jedna z knih bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení