Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Jiří Kahoun – Bráška je taky ježek

1 1 1 1 1 (3 hlasů)
Dárek

Ode dneška soutěžíme o knihu Bráška je taky ježek z nakladatelství Pikola. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Pikola
logo

 

Cena v soutěži: 

1x kniha
Bráška je taky ježek

Bráška je taky ježek

Ježek Čumbrnka a jeho bráška Bodlínek jsou nezbedové. Den je jim dlouhý, ač by měli spát jak dudci, a noc zase příliš krátká na to, aby stihli všechna úžasná dobrodružství, která na ně čekají. Jak žije jedna neobyčejná ježčí rodinka se děti dozvědí v příbězích oblíbeného vypravěče Jiřího Kahouna.


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenují dva ježci, o kterých pojednává kniha, o kterou soutěžíme?

2. Kdo je autorem knihy Ztracený princ Margarín?

3. Komu nejvíce učarovala víla z knihy Polní žínka Evelínka?


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Pikola.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 7. listopadu 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Pavlína Kučerová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Hojaro
0 Á, už je tady opět listopadHojaro 2017-10-17 14:48
Dobrý den.
Někdo se nemůže dočkat Vánoc, soutěž zase začíná v listopadu.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Á, už je tady opět listopadMarta Šimečková 2017-10-17 21:15
A jéje, tuto soutěž jsem zadávala já. Že by šotek v počítači? :) Děkuji za upozornění, už jsem to opravila.
Chybné datum vytvoření soutěže by nemělo mít vliv na samotnou soutěž, ta začíná vždy dnem, kdy je zveřejněna na stránkách. Takže můžete v klidu soutěžit. Kdybyste ale zase objevil/a chybu v zadání soutěže, budu ráda za info, ráda opravím.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  
 • Román Hana Aleny Mornštajnové ovládl 7. ročník České knihy

  Poprvé v sedmileté historii České knihy obdržel obě její ceny jeden autor. Odborná i studentská porota se ve svých verdiktech výjimečně shodly a za nejlepší titul sedmého ročníku vyhlásily román Hana Aleny Mornštajnové. V příběhu odehrávajícím se v provinčním moravském městě se proplétají malé dějiny s těmi velkými a je v něm reflektována nejtragičtější etapa 20. století: holocaust.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení