Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Charles Martin – Hora mezi námi

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Hora mezi námi z nakladatelství Motto. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Motto

Motto

 

Cena v soutěži:  

1x kniha Hora mezi námi

 

HoraMeziNami

 

Přichází bouře a provoz na letišti v Salt Lake City je ochromen. Novinářka Ashley je nervózní, že nestihne vlastní svatbu, a na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se tihle dva vůbec neznají, objednají si spolu charterový let, aby se navzdory nepříznivému počasí dostali domů včas. Jejich letadlo ale havaruje a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Jak dlouho tu budou uvězněni? Jak si obstarají potravu a přístřeší? Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a čelí krutým nástrahám nemilosrdné divočiny. Dramatický boj o přežití v extrémních podmínkách v nich probudí sílu, o níž neměli tušení... Podlehnou v mrazivé pustině zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?
Soutěžní otázky:

1. V jakém městě začíná děj knihy, o kterou soutěžíme? 

2. Pro čtenáře od kolika let je kniha Hora mezi námi vhodná?

3. Kdy vychází kniha, o kterou soutěžíme, v nakladatelství Motto? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Motto.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 27. října 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Lucie Popelková. Gratulujeme.
Komentáře   

 
Zdeněk
0 Odp.: Soutěž o knihu Hora mezi námiZdeněk 2017-10-12 14:59
Dobrý den, děj knihy se neodehrává v žádném městě ale v divočině, asi jsem nepochopil první otázku - můžete prosím upřesnit, děkuji Zdeněk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Hora mezi námiMarta Šimečková 2017-10-12 16:08
Dobrý den, děkuji za upozornění. Máte pravdu, otázka byla špatně formulována. Opravila jsem ji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
LN
0 Datum vydáníLN 2017-10-20 10:33
Dobrý den,
o jaké datum se jedná? Původně bylo na stránce datum 17. října, nyní je tam 5. října. Tak vám nevím... :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Datum vydáníMarta Šimečková 2017-10-20 20:06
Dobrý večer, děkuji za upozornění. Pokud bylo datum změněno, budou schváleny obě odpovědi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lucie Popelková
0 Odp.: Soutěž o knihu Hora mezi námiLucie Popelková 2017-11-05 08:43
Mám velkou radost, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Kamínek

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kamínek z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení