Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Charles Martin – Hora mezi námi

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o knihu Hora mezi námi z nakladatelství Motto. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Motto

Motto

 

Cena v soutěži:  

1x kniha Hora mezi námi

 

HoraMeziNami

 

Přichází bouře a provoz na letišti v Salt Lake City je ochromen. Novinářka Ashley je nervózní, že nestihne vlastní svatbu, a na chirurga Bena čekají pacienti. Ačkoli se tihle dva vůbec neznají, objednají si spolu charterový let, aby se navzdory nepříznivému počasí dostali domů včas. Jejich letadlo ale havaruje a oni se ocitají uprostřed zasněžených hor bez naděje na záchranu. Jak dlouho tu budou uvězněni? Jak si obstarají potravu a přístřeší? Hledají k sobě vztah, přehodnocují minulost a čelí krutým nástrahám nemilosrdné divočiny. Dramatický boj o přežití v extrémních podmínkách v nich probudí sílu, o níž neměli tušení... Podlehnou v mrazivé pustině zraněním těla a duše, nebo znovu uvěří v lásku?
Soutěžní otázky:

1. V jakém městě začíná děj knihy, o kterou soutěžíme? 

2. Pro čtenáře od kolika let je kniha Hora mezi námi vhodná?

3. Kdy vychází kniha, o kterou soutěžíme, v nakladatelství Motto? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Motto.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 27. října 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrává Lucie Popelková. Gratulujeme.
Komentáře   

 
Zdeněk
0 Odp.: Soutěž o knihu Hora mezi námiZdeněk 2017-10-12 14:59
Dobrý den, děj knihy se neodehrává v žádném městě ale v divočině, asi jsem nepochopil první otázku - můžete prosím upřesnit, děkuji Zdeněk
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Hora mezi námiMarta Šimečková 2017-10-12 16:08
Dobrý den, děkuji za upozornění. Máte pravdu, otázka byla špatně formulována. Opravila jsem ji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
LN
0 Datum vydáníLN 2017-10-20 10:33
Dobrý den,
o jaké datum se jedná? Původně bylo na stránce datum 17. října, nyní je tam 5. října. Tak vám nevím... :-(
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Datum vydáníMarta Šimečková 2017-10-20 20:06
Dobrý večer, děkuji za upozornění. Pokud bylo datum změněno, budou schváleny obě odpovědi.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Lucie Popelková
0 Odp.: Soutěž o knihu Hora mezi námiLucie Popelková 2017-11-05 08:43
Mám velkou radost, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  
 • Román Hana Aleny Mornštajnové ovládl 7. ročník České knihy

  Poprvé v sedmileté historii České knihy obdržel obě její ceny jeden autor. Odborná i studentská porota se ve svých verdiktech výjimečně shodly a za nejlepší titul sedmého ročníku vyhlásily román Hana Aleny Mornštajnové. V příběhu odehrávajícím se v provinčním moravském městě se proplétají malé dějiny s těmi velkými a je v něm reflektována nejtragičtější etapa 20. století: holocaust.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení