Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Honza Vojtko – Morana Mařena

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
Dárek

Ode dneška soutěžíme o pět výtisků knihy Morana Mařena z nakladatelství LIKA KLUB. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství LIKA KLUB

Cena v soutěži:  

5x kniha Morana Mařena

Morana Mařena

 

Strašidelný až hororový příběh party čtyř dětí, skoro už puberťáků, kteří v sobě objeví schopnosti komunikovat v různých formách a variacích se světem, který není zrovna pro smrtelníka běžný. Strhující horor pro mladší ... náctileté s ryze českými, až folklorními bytostmi a partou, která přivoláváním sněhu na prázdniny přivede smrtelné nebezpečí do jinak běžné vesnice v Čechách. Že nově nabyté schopnosti nemusí být vždycky darem pocítí všichni, kdo se nepředloženě pustili do čarování...


Soutěžní otázky:

1. Kolik členů má parta puberťáků z knihy, o kterou soutěžíme?  

2. Jak se jmenuje cyklus dokumentárních filmů, na které se zaměřuje nakladatelství No limits art? 

3. Ve kterém městě sídlí nakladatelství No limits art? 


Odpovědi na otázky naleznete v anotaci knihy a na stránkách nakladatelství No Limits Art.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 9. července 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Libuše Havlová, Pavlína Machačová, Hana Musilová, Eva Slaninová a Romana Vostrčilová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Libuše Havlová
0 Morana MařenaLibuše Havlová 2017-08-09 11:47
Dobrý den, potvrzuji, že jsem dnes obdržela v pořádku výhru - knihu Morana Mařena. Velice děkuji, mám prima dárek pro vnučku, která z ní určitě bude mít velikou radost. Přeji hezký den, Havlová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Romana Vostrčilová
0 Odp.: Soutěž o knihu Morana MařenaRomana Vostrčilová 2017-08-14 11:58
Dobrý den, také potvrzuji, že již mám knihu doma. Díky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavlína Machačová
0 KnihaPavlína Machačová 2017-08-15 21:34
Dobrý den, knihu Morana Mařena jsem v pořádku dostala.děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   
 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení