Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Honza Vojtko – Morana Mařena

1 1 1 1 1 (2 hlasů)
Dárek

Ode dneška soutěžíme o pět výtisků knihy Morana Mařena z nakladatelství LIKA KLUB. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství LIKA KLUB

Cena v soutěži:  

5x kniha Morana Mařena

Morana Mařena

 

Strašidelný až hororový příběh party čtyř dětí, skoro už puberťáků, kteří v sobě objeví schopnosti komunikovat v různých formách a variacích se světem, který není zrovna pro smrtelníka běžný. Strhující horor pro mladší ... náctileté s ryze českými, až folklorními bytostmi a partou, která přivoláváním sněhu na prázdniny přivede smrtelné nebezpečí do jinak běžné vesnice v Čechách. Že nově nabyté schopnosti nemusí být vždycky darem pocítí všichni, kdo se nepředloženě pustili do čarování...


Soutěžní otázky:

1. Kolik členů má parta puberťáků z knihy, o kterou soutěžíme?  

2. Jak se jmenuje cyklus dokumentárních filmů, na které se zaměřuje nakladatelství No limits art? 

3. Ve kterém městě sídlí nakladatelství No limits art? 


Odpovědi na otázky naleznete v anotaci knihy a na stránkách nakladatelství No Limits Art.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 9. července 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají Libuše Havlová, Pavlína Machačová, Hana Musilová, Eva Slaninová a Romana Vostrčilová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Libuše Havlová
0 Morana MařenaLibuše Havlová 2017-08-09 11:47
Dobrý den, potvrzuji, že jsem dnes obdržela v pořádku výhru - knihu Morana Mařena. Velice děkuji, mám prima dárek pro vnučku, která z ní určitě bude mít velikou radost. Přeji hezký den, Havlová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Romana Vostrčilová
0 Odp.: Soutěž o knihu Morana MařenaRomana Vostrčilová 2017-08-14 11:58
Dobrý den, také potvrzuji, že již mám knihu doma. Díky.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Pavlína Machačová
0 KnihaPavlína Machačová 2017-08-15 21:34
Dobrý den, knihu Morana Mařena jsem v pořádku dostala.děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Palindrom

  Ode dneška soutěžíme o knihu Palindrom z nakladatelství Motto. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení