Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Jane. L. Rosenová – Malé černé a devět žen

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Malé černé a devět žen z nakladatelství Metafora. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Metafora

logo

 Cena v soutěži:  

3x kniha Malé černé a devět žen 

Malé černé a devět žen

 

 

Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozchodu zasnoubil s jinou. Felicia dvacet let vskrytu miluje svého šéfa, jenž před časem ovdověl a neví si se svou samotou rady.

Těmto a dalším ženám – například mladé modelce, která čerstvě přijela z farmářské Georgie, hollywoodské divě, která se snaží prosadit na Broadwayi, nebo třeba veleúspěšné absolventce prestižní vysoké, která nemůže najít práci, a tak si na sociálních sítích vytváří báječný život podle svých představ – se jako mávnutím kouzelného proutku začne proměňovat život díky jedněm šatům sezóny, dokonalým malým černým, kterých se každý touží dotknout…


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje obchod, ve kterém pracuje Natalie? 

2. Kdo nebo co se v knize, o kterou soutěžíme, skrývá pod pojmem "malé černé"? 

3. Jak se jmenuje v originále román pro mladé, který autorka knihy, o kterou soutěžíme, napsala v roce 2013? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Metafora.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 26. května 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají František Benedikt, Olga Fabiánová a Hana Kozojedová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Blanka Doubková
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženBlanka Doubková 2017-05-26 18:47
Bohužel nejde odeslat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženMarta Šimečková 2017-05-26 21:11
Dobrý večer, zkuste formulář odeslat ještě jednou. Pokud to nepůjde, odešlete odpovědi na mail marta.simeckova (zavináč)vaseli teratura.cz, budou zařazeny do slosování. Sem prosím odpovědi nepište, děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
František Benedikt
0 Doručení výhry.František Benedikt 2017-06-07 22:25
Dobrý den, dle Vašeho požadavku potvrzuji, že výhru mi dnes pošta v pořádku doručila. Děkuji, f.b.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
olly
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženolly 2017-06-11 15:06
Dobrý den, knížka přišla v pořádku, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Palindrom

  Ode dneška soutěžíme o knihu Palindrom z nakladatelství Motto. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení