Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Jane. L. Rosenová – Malé černé a devět žen

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Malé černé a devět žen z nakladatelství Metafora. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Metafora

logo

 Cena v soutěži:  

3x kniha Malé černé a devět žen 

Malé černé a devět žen

 

 

Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozchodu zasnoubil s jinou. Felicia dvacet let vskrytu miluje svého šéfa, jenž před časem ovdověl a neví si se svou samotou rady.

Těmto a dalším ženám – například mladé modelce, která čerstvě přijela z farmářské Georgie, hollywoodské divě, která se snaží prosadit na Broadwayi, nebo třeba veleúspěšné absolventce prestižní vysoké, která nemůže najít práci, a tak si na sociálních sítích vytváří báječný život podle svých představ – se jako mávnutím kouzelného proutku začne proměňovat život díky jedněm šatům sezóny, dokonalým malým černým, kterých se každý touží dotknout…


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje obchod, ve kterém pracuje Natalie? 

2. Kdo nebo co se v knize, o kterou soutěžíme, skrývá pod pojmem "malé černé"? 

3. Jak se jmenuje v originále román pro mladé, který autorka knihy, o kterou soutěžíme, napsala v roce 2013? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Metafora.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 26. května 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají František Benedikt, Olga Fabiánová a Hana Kozojedová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Blanka Doubková
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženBlanka Doubková 2017-05-26 18:47
Bohužel nejde odeslat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženMarta Šimečková 2017-05-26 21:11
Dobrý večer, zkuste formulář odeslat ještě jednou. Pokud to nepůjde, odešlete odpovědi na mail marta.simeckova (zavináč)vaseli teratura.cz, budou zařazeny do slosování. Sem prosím odpovědi nepište, děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
František Benedikt
0 Doručení výhry.František Benedikt 2017-06-07 22:25
Dobrý den, dle Vašeho požadavku potvrzuji, že výhru mi dnes pošta v pořádku doručila. Děkuji, f.b.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
olly
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženolly 2017-06-11 15:06
Dobrý den, knížka přišla v pořádku, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Program veletrhu Svět knihy 2018 je venku. Na co se můžete těšit?

  Na co se na letošním Světě knihy těšit? „Na Světě knihy nás letos čeká dost zajímavých věcí,“ říká Jiří Pavlovský z nakladatelství Crew. „Především tam budeme představovat sérii Znovuzrození hrdinů DC, největší komiksovou akci u nás, a i první tituly z téhle řady – a čím lepším začít, než Batmanem?“ 

  Číst dál...  
 • Kniha ti sluší 2018: Světový (tý)den knihy a autorských práv se bude slavit v knihkupectvích i knihovnách, zapojí se řada autorů i nakladatelů

  Další ročník osvětové kampaně Svazu českých knihkupců a nakladatelů Kniha ti sluší podporující českou knižní kulturu se blíží – od 23. do 29. dubna se bude slavit v knihkupectvích i knihovnách po celé České republice. Zapojí se do něj celá řada autorů i nakladatelů. Jedním z letošních témat je ochrana autorských práv. Pro všechny příznivce knížek a čtení je připraven dárek v podobě slevového kupónu na knihy, který bude během trvání kampaně uplatnitelný ve všech spřízněných knihkupectvích. SČKN připravilo také soutěž pro třídní kolektivy ze základních škol, kterou společně s dětskými autory Janou Klimentovou, Hynkem Klimkem a Tomášem Němečkem vyhlásí 23. dubna od 10.00 v Paláci knih Luxor. Tváří letošního ročníku se stal oblíbený youtuber Kovy.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení