Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěže: Jane. L. Rosenová – Malé černé a devět žen

1 1 1 1 1 (4 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o tři výtisky knihy Malé černé a devět žen z nakladatelství Metafora. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

 
Výhru do soutěže věnovalo:

nakladatelství Metafora

logo

 Cena v soutěži:  

3x kniha Malé černé a devět žen 

Malé černé a devět žen

 

 

Natalie je prodavačkou v obchodním domě Bloomingdale‘s a hlavu má plnou svého bývalého přítele, právníka, který se po rozchodu zasnoubil s jinou. Felicia dvacet let vskrytu miluje svého šéfa, jenž před časem ovdověl a neví si se svou samotou rady.

Těmto a dalším ženám – například mladé modelce, která čerstvě přijela z farmářské Georgie, hollywoodské divě, která se snaží prosadit na Broadwayi, nebo třeba veleúspěšné absolventce prestižní vysoké, která nemůže najít práci, a tak si na sociálních sítích vytváří báječný život podle svých představ – se jako mávnutím kouzelného proutku začne proměňovat život díky jedněm šatům sezóny, dokonalým malým černým, kterých se každý touží dotknout…


Soutěžní otázky:

1. Jak se jmenuje obchod, ve kterém pracuje Natalie? 

2. Kdo nebo co se v knize, o kterou soutěžíme, skrývá pod pojmem "malé černé"? 

3. Jak se jmenuje v originále román pro mladé, který autorka knihy, o kterou soutěžíme, napsala v roce 2013? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách nakladatelství Metafora.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 26. května 2017.

Soutěž byla ukončena. Knihu vyhrávají František Benedikt, Olga Fabiánová a Hana Kozojedová. Gratulujeme.


Komentáře   

 
Blanka Doubková
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženBlanka Doubková 2017-05-26 18:47
Bohužel nejde odeslat !
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
Marta Šimečková
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženMarta Šimečková 2017-05-26 21:11
Dobrý večer, zkuste formulář odeslat ještě jednou. Pokud to nepůjde, odešlete odpovědi na mail marta.simeckova (zavináč)vaseli teratura.cz, budou zařazeny do slosování. Sem prosím odpovědi nepište, děkuji.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
František Benedikt
0 Doručení výhry.František Benedikt 2017-06-07 22:25
Dobrý den, dle Vašeho požadavku potvrzuji, že výhru mi dnes pošta v pořádku doručila. Děkuji, f.b.
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 
 
olly
0 Odp.: Soutěž o knihu Malé černé a devět ženolly 2017-06-11 15:06
Dobrý den, knížka přišla v pořádku, děkuji
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Hlasujte pro svou oblíbenou knihu v Ceně čtenářů Magnesia Litera

  Vážení a milí čtenáři,

  literární ocenění Mgnesia Litera za rok 2017 se bude udělovat 4. dubna 2018. Jako každým rokem ji můžete sledovat v přímém přenosu České televize. Chcete-li aktivně vyjádřit, která kniha byla pro Vás ta nej, máte možnost se zapojit a hlasovat v kategorii Cena čtenářů. Vybírat lze z prózy, poezie i knih pro děti. Hlasovat můžete do 31. března 2018 ZDE.

   

   
 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení