Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři balíčky knih v rámci akce Kniha ti sluší

1 1 1 1 1 (5 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o tři balíčky knih v rámci akce Kniha ti sluší. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, balíček knih bude váš.

 
Výhru do soutěže věnovala:

kampaň Kniha ti sluší

logo

 

Cena v soutěži:

1. balíček:

Co nám oheň vzal

Pták a Veverčák na útěku

Nalezení ztracené Marty

Co nám oheň vzal, Pták a veverčák na útěku, nalezení ztracené Marty


2. balíček: 

Co nám oheň vzal

Pták a Veverčák na útěku

Čistý

Co nám oheň vzal, Pták a veverčák na útěku, Julie v červnu, Čistý


3. balíček:

Co nám oheň vzal

Pták a Veverčák na útěku

Julie v červnu, Romeo na konci listopadu

Co nám oheň vzal, Pták a veverčák na útěku, Julie v červnu, Romeo na konci listopadu

Soutěžní otázky:

1. Na který den připadá Světový den knihy? 

2. Kolik literárních hvězd se účastnilo autogramiády dne 19. 4. v OC Arkády Pankrác? 

3. Jak zní celé jméno současného ministra kultury? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách kampaně Kniha ti sluší.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 11. května 2017.

Soutěž byla ukončena. Výhru získávají Bohumil Sedláček (1. balíček), Dáša Tulachová (2. balíček) a Zdeněk Vittiš (3. balíček). Gratulujeme.


Komentáře   

 
Dáša Tulachová
0 Odp.: Soutěž o tři balíčky knih v rámci akce Kniha ti slušíDáša Tulachová 2017-06-11 07:31
Děkuji, balíček knih přišel v pořádku. Tulachová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Soutěže

Aktuality

 • Bohatý komiksový program přilákal na Svět knihy rekordní počet návštěvníků

  Veletrh Svět knihy se letos nesl ve znamení komiksu, a i díky bohatému programu, který připravili komiksoví nakladatelé, přilákal rekordních 46 000 návštěvníků. „Tohle spojení prostě zafungovalo. Připravili jsme akce, přednášky a spousty novinek, sotva jsme stíhali stánek zásobovat,“ říká Jiří Pavlovský z největšího komiksového nakladatelství CREW. „Vznikaly i spontánní srazy komiksových fanoušků a na naprosté většině našich akcí bylo plno.“

  Číst dál...  
 • Román Hana Aleny Mornštajnové ovládl 7. ročník České knihy

  Poprvé v sedmileté historii České knihy obdržel obě její ceny jeden autor. Odborná i studentská porota se ve svých verdiktech výjimečně shodly a za nejlepší titul sedmého ročníku vyhlásily román Hana Aleny Mornštajnové. V příběhu odehrávajícím se v provinčním moravském městě se proplétají malé dějiny s těmi velkými a je v něm reflektována nejtragičtější etapa 20. století: holocaust.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Z čtenářského deníku

 • Jarmila Glazarová: Vlčí jáma

  Jana, která osiřela po první světové válce, se dostává k adoptivním rodičům, kteří žijí ve Slezsku a jsou bezdětní. Jana se stává ošetřovatelkou své adoptivní matky, stará se o domácnost a snaží se své nové rodině být užitečná. Postupem času ale odhaluje tajemství tohoto nesourodého páru. Na první pohled totiž vypadají Klára a Robert šťastně, na ten druhý je ale vidět, že tento pár rozhodně šťastný není.

  Číst dál...  
 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  

Přihlášení