Soutěže: Ukončené soutěže

Soutěž o tři balíčky knih v rámci akce Kniha ti sluší

1 1 1 1 1 (5 hlasů)
5

Ode dneška soutěžíme o tři balíčky knih v rámci akce Kniha ti sluší. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, balíček knih bude váš.

 
Výhru do soutěže věnovala:

kampaň Kniha ti sluší

logo

 

Cena v soutěži:

1. balíček:

Co nám oheň vzal

Pták a Veverčák na útěku

Nalezení ztracené Marty

Co nám oheň vzal, Pták a veverčák na útěku, nalezení ztracené Marty


2. balíček: 

Co nám oheň vzal

Pták a Veverčák na útěku

Čistý

Co nám oheň vzal, Pták a veverčák na útěku, Julie v červnu, Čistý


3. balíček:

Co nám oheň vzal

Pták a Veverčák na útěku

Julie v červnu, Romeo na konci listopadu

Co nám oheň vzal, Pták a veverčák na útěku, Julie v červnu, Romeo na konci listopadu

Soutěžní otázky:

1. Na který den připadá Světový den knihy? 

2. Kolik literárních hvězd se účastnilo autogramiády dne 19. 4. v OC Arkády Pankrác? 

3. Jak zní celé jméno současného ministra kultury? 


Odpovědi na otázky naleznete na stránkách kampaně Kniha ti sluší.


Soutěže se mohou zúčastnit všichni s korespondenční adresou v České republice. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku; odpovědi napište do odpovědního formuláře. Nezapomeňte doplnit i svou korespondenční adresu, na kterou bychom zaslali výhru. Výherci budou vylosováni ze všech správných odpovědí. Soutěžit můžete do 11. května 2017.

Soutěž byla ukončena. Výhru získávají Bohumil Sedláček (1. balíček), Dáša Tulachová (2. balíček) a Zdeněk Vittiš (3. balíček). Gratulujeme.


Komentáře   

 
Dáša Tulachová
0 Odp.: Soutěž o tři balíčky knih v rámci akce Kniha ti slušíDáša Tulachová 2017-06-11 07:31
Děkuji, balíček knih přišel v pořádku. Tulachová
Odpovědět | Odpovědět citací | Citovat
 

Doporučujeme

Aktuality

 • Partonyma – nová čísla časopisu ke stažení a o připravované antologii

  Literární časopis Partonyma, založený v roce 2012, prochází již od závěru minulého roku řadou proměn. Poslední dvě čísla vyšla v menším formátu a celkově novém designu, což ovšem není nejpodstatnější změnou. Tato tzv. „černá řada“ (podle nové podoby obálky) je nyní, kromě klasické tištěné verze, uvolněna ke stažení ve formátu PDF zcela zdarma. Jedná se o dvojčíslo 19 - 20 na téma Umění zločinu / Zločinné umění a o dvojčíslo 21 – 22 na téma Meze textu / Meze prostoru.

  Číst dál...  
 • V šestém ročníku Ceny Česká kniha zvítězil Jiří Hájíček

  Závěrečná tisková zpráva šestého ročníku Ceny česká kniha, která oficiálně oznamuje vítěze, je již k dispozici. V následujících odstavcích si ji můžete přečíst.

  Číst dál...  

Doporučujeme

Nové komentáře

Soutěž

 • Soutěž o knihu Kamínek

  Ode dneška soutěžíme o knihu Kamínek z nakladatelství Albatros. Pokud správně zodpovíte tři jednoduché soutěžní otázky a usměje-li se na vás štěstí při závěrečném losování, kniha bude vaše.

  Číst dál...

Z čtenářského deníku

 • Drašar

  Nacházíme se v době, kdy je český jazyk považován za mluvu vesničanů. Čeština je vytlačena z nejvyšších společenských funkcí, kultury i státní správy. Na školách se vyučuje německý jazyk, jazyk vzdělanců. Dochází k velké germanizaci (poněmčování) společnosti… A do této doby se narodí Josef Václav Michl. Dlouho očekávaný syn, kterému jsou předurčeny velké skutky a který se má stát chloubou rodiny.

  Číst dál...  
 • Biblický příběh, který se odehrává na americkém venkově

  John Steinbeck se narodil roku 1902 v Kalifornii. Vystřídal mnoho různých profesí a získané zkušenosti potom uplatňoval ve svých knihách. Patřil k autorům takzvané ztracené generace zažil první světovou válku a ve svých dílech popisuje bídu, které byl svědkem. Vyzdvihuje krásu kalifornské krajiny a sílu lidského ducha, naopak silně kritizuje násilí, zákeřnost a vypočítavost. Získal Pulitzerovu cenu i Nobelovu cenu za literaturu. Mezi jeho nejznámější knihy patří Hrozny hněvu, O myších a lidech, Pláň Tortilla a právě Na východ od ráje

  Číst dál...  

Přihlášení